Чому воюючій країні є діло до бійок фанатів

9 коментувати
Сто п'ятдесят дегенератів на два тижні зайняли топи інформаційного простору двох країн, обидві з яких знаходяться в точці біфуркації свого державного розвитку

А взагалі, звичайно, вражає, скільки людей в обох воюючих країнах вважають, що перемога в конкурсі пісні і танцю або програш в пинання одинадцятьма мільйонерами м'яча ногами мають взагалі хоч якесь значення.

Цей ефект сублімації, коли той або інший стан виконавця або одинадцяти мільйонерів автоматично переноситься на всю країну і включає ефект причетності ( "ми перемогли" - хто "ми", друже, ти взагалі з пивом перед телевізором сидів). Або "ми програли" - блін, ці одинадцять мільйонерів, вершина досягнень хімічної промисловості в області медицини надлюдських можливостей, половина з яких взагалі іноземці, які не мають до мене взагалі ніякого відношення.

Я не грав з ними, я ні в що не програвав. Хто "ми"? Я тут до чого взагалі?

Так ось, ця сублімація, безумовно, одне з найкращих досягнень в галузі управління свідомістю суспільства.

Тут перед темною стороною бізнес-індустрії можна тільки схилитися. Змусити цілі країни витрачати неймовірні потоки грошей на смс-ках і трансляціях, а когось навіть розщедритися на кілька тисяч доларів, щоб поїхати за море і вбити або померти там від пробитої пляшкою голови, і вважати при цьому себе учасником якоїсь важливої події і важливої перемоги - це так, це вміти треба.

Я не грав з ними, я ні в що не програвав. Хто "ми"? Я тут до чого взагалі?

І якби ж то якій-небудь Швейцарії, де людям від нудьги реально робити нічого - Росії та Україні! Сто п'ятдесят дегенератів на два тижні зайняли топи інформаційного простору двох воюючих країн, обидві з яких знаходяться в точці біфуркації свого державного розвитку. Знімаю шляпу.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.