Батьківщина тебе покине, синку. Завжди

9 коментувати
Під тиском слідчого комітету тебе звільняють з роботи, знімають з рейсу, тому що пасажири відмовляються летіти з тобою, а всілякі лайфньюси перетворюють твоє життя на пекло

За роки роботи журналістом в цій країні виробляється абсолютний нюх на мамлєєвщину і кафкіанські сюжети. Що ця історія просто так не закінчиться, я знав з першої ж секунди, як тільки побачив фотографію цієї людини. За законом жанру і сьогоднішньої реальності у неї обов'язково повинна бути сюрреалістична розв'язка. Життя – кращий сценарист. Треба було лише дочекатися інтерв'ю.

Отже, наша улюблена рубрика "Кафка нервово курить осторонь".

І ось тебе звати Андрій Нікітін, ти капітан ВДВ, закінчив Рязанське училище, служба в Чечні вірою і правдою, виходиш у відставку, приймаєш іслам, працюєш далекобійником, а потім у непотрібний час у непотрібному місці заходиш в метро.

І якийсь слідчий, переглядаючи записи з камер спостереження, просто тупо тицяє в тебе пальцем: "Ось він" – лише тому, що ти відмінно підходиш на роль ваххабіта, і – вуаля! – твоє життя летить до біса.

Наша улюблена рубрика "Кафка нервово курить осторонь"

Під тиском регіонального слідчого комітету тебе миттю звільняють з роботи, знімають з рейсу, тому що пасажири відмовляються летіти з тобою в одному літаку, всілякі лайфньюси перетворюють твоє життя на пекло, і це тобі ще пощастило, бо ти встиг прийти до міліції сам, за пару годин до того, як ФСБ розкрутила твою справк і зробила тебе екстремістом і терористом, як робить терористами багатьох і багатьох раніше, і закривала їх на цілком сталінські терміни, аж до довічного. Як, скажімо, вісім років відсиділа Зара Муртазалієва.

Або просто "підозрюваний у скоєнні терактів знищений при затриманні, в квартирі виявлено екстремістську літературу".

Батьківщина тебе покине, синку. Завжди.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.