Закохані, але відчуваєте себе самотнім. Що робити?

0 коментувати
Почніть з того, що визначте, наскільки ви близькі зі своїм партнером

Багато хто вважає: якщо ми відчуваємо себе самотніми в цьому світі, значить, шукаємо любов. Ми впевнені, що любов – найглибше почуття з можливих; клей, що тримає нас разом. І найбільша радість, яку можна випробувати в житті.

Можливо, це правда (за правильних обставин), але любов також і непостійна. Ми легко можемо закохатися в когось недоступного. Можливо, людина, яку ми любимо, не любить нас. Ми можемо закохатися в когось, хто не здатний виражати емоції або прихильність. Закохатися у "неправильну" людину – значить випробувати найгіршу з можливих серцевих болів. Чи дійсно любов є протиотрутою до самотності, якщо вона так легко може піти наперекосяк?

За час роботи в якості консультанта по відносинам я допомагала своїм клієнтам вирощувати близькість, необов'язково любов. Близькість - надійний метод, що допомагає людям краще пізнати один одного і піклуватися один про одного. Вона вирішує проблему, яку не вирішує любов: надійність. Іноді любов робить нас менш самотніми, іноді - більш самотніми. Близькість завжди зменшує відчуття того, що ви один у цілому світі.

Багато відносин потрапляють під категорію "любов", але не можуть похвалитися близькістю. Щоб зрозуміти, чи достатньо близькості у ваших відносинах з партнером, спробуйте відповісти на п'ять питань:

1. Чи здається мені, що партнер добре розуміє мене і особливо мої життєві цілі?

2. Чи часто мій партнер веде себе незрозумілим мені чином?

Іноді любов робить нас менш самотніми, іноді – більш самотніми

3. Чи приховую я важливу інформацію від свого партнера?

4. Чи вірю я в те, що для мого партнера я – пріоритет?

5. Чи щиро мій партнер радіє моїм успіхам?

Це не ті питання, на які можна легко відповісти "так" або "ні", але зверніть увагу на "можливо" і "здається, не зовсім", які заподіюють вам дискомфорт. Вони показують – хоча ви цілком можете бути палко закохані у свого партнера – що вашим відносинам бракує близькості.

Щоб стати ближче до партнера, скористайтеся цими трьома простими підказками:

1. Схвалюйте підтримку

Разом зі своїм партнером виділіть час на обговорення ваших проблем, які не стосуються відносин. Це дозволить йому або їй підтримати вас і дізнатися більше про те, з якими труднощами ви стикаєтеся в даний момент. Підтримувати людину набагато простіше, якщо ви знаєте, в чому саме полягають його проблеми. Крім того, якщо обговорювати проблеми, що не стосуються відносин, у людини не буде приводу "замикатися" перед вами.

2. Плануйте "обмін побаченнями"

"Обмін побаченнями" – це тип побачень, за яких ви плануєте вечір, виходячи з інтересів вашого партнера, і навпаки. Якщо ви влаштовуєте такі вечори регулярно, вам буде набагато простіше запам'ятати, що цікаво вашому партнерові. Майже всі вважають, що це дуже мило і романтично (навіть якщо ви помилитеся в парі деталей), і сприяє близькості. До того ж, такі побачення – це дуже весело!

3. Використовуйте "не любовну" мову

"Я люблю тебе" – вершина романтичної мови, але для зміцнення близькості спробуйте використовувати інші фрази, щоб описати, що відчуваєте стосовно свого партнера. Першого разу "я люблю тебе" звучить чудово, але з часом ця фраза втрачає свою силу і значення. Придумайте інші фрази: "я тобою захоплююся", "я тобою пишаюся" і так далі. Поєднуючи ці фрази, ви будете постійно пам'ятати, що відчуваєте по відношенню до свого партнера щось більше, ніж просто любов.

Використовуйте цей простий тест для оцінки близькості і підказки, щоб назавжди позбутися від почуття самотності у ваших стосунках.

Переклад НВ

Новое Время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Кіри Асатрян. Републікування повної версії тексту заборонене.

Оригінал

©Kira Asatryan


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.