5 способів уникнути розчарувань у стосунках

3 коментувати
Можливо, наше покоління і було запрограмовано на хронічні розчарування, але це не означає, що ми повинні здатися

Наше покоління можна легко назвати розчарованим поколінням. Більшість зросла з надзвичайно завищеними очікуваннями. Для нас робота на посадах, які нас не влаштовують  - спосіб життя. Ті цілі, які колись здавалися досяжними, наприклад, купівля будинку або створення сім'ї, стають нереальними.

Всі ми боремося з хронічним розчаруванням, особливо що стосується стосунків. Ми не перше покоління, яке виросло на діснеївських стереотипах щодо любовних історій, але ми, мабуть, перше покоління, яке дійсно в них вірить. Коли вам постійно розповідають, що ви неймовірні, особливі і здатні на все, а багатьом з нас саме так і говорили - казкові любовні історії виглядають цілком правдивими.

Попелюшці майже нічого не довелося робити, щоб принц в неї закохався; вона лише раз прийшла на бал в гарному платті. Білосніжка в прямому сенсі слова спала, коли принц в неї закохався. Якщо у них це вийшло, зустріти принца має бути дуже просто, правда?

Схоже, ні.

Покоління дев'яностих заводить сім'ї набагато пізніше, ніж попередні, і розрив між нашими уявними героями і реальними мудаками збільшується.

Якщо ви раз у раз безуспішно намагалися поліпшити ситуацію, варто пам'ятати, що завжди залишається варіант піти

Можливо, ви легко знаходите собі хлопців, але дратуєтеся, коли черговий ваш залицяльник веде себе не так, як принц Ерік (а він однозначно був найкращим з діснеївських принців).

Який би аспект ваших стосунків вас не турбував, є спосіб позбутися від цих почуттів. Ось п'ять порад, які  допоможуть вам подолати хронічне розчарування у стосунках:

1. Не знижуйте своїх стандартів; скоротіть список вимог

Коли ви абсолютно впевнені, що вашому хлопцеві необхідна якась  конкретна якість, не намагайтеся пересилити себе. Якщо ви не можете зав'язати тривалих стосунків з людиною, яка не настільки розумна, як ви, або з тим, до кого не відчуваєте сексуального тяжіння, не знижуйте цих стандартів.

Але все ж вам,напевно, потрібно не так вже багато обов'язкових якостей партнера. В цілому, вам потрібна людина, в якій поєднувалися б такі якості: чесність, інтерес до вас і емоційна відкритість. Додайте до списку розум і сексуальний потяг, якщо вони для вас обов'язкові.

Ну й досить.

Все, що не входить до цього короткого списку, підлягає обговоренню. Ви завжди будете розчаровані, якщо будете чекати від свого хлопця розуму Ейнштейна, багатств власника концерну Mersedes і фігури атлета. Тримайтеся свого списку обов'язкових вимог, а щодо решти будьте неупередженими.

2. Не вимагайте ідеалу, вимагайте зусиль

Всі ми знаємо, що об'єктивно ідеальних людей не існує. Навіть принц Ерік закохався в замасковану морську відьму та втратив частину свого шарму за час фільму. Але ми вибачили йому, оскільки він усвідомив свою помилку та доклав всіх зусиль, щоб виправити ситуацію.

Кожен хлопець або чоловік, рано чи пізно, зробить помилку, але важливіше те, яких зусиль він докладає, щоб змінитися.

Може бути неприємно, коли хтось, кого ви вважали ідеальним, здійснює першу помилку у стосунках? Але не дозволяйте цьому спустити вас донизу спіраллю розчарування. Якщо він зрозуміє, в чому помилився, вибачиться і постарається більше не допускати подібного, це може бути хорошим знаком для стосунків.

3. Станьте людиною, яка б вас не розчарувала

Якщо ви знаєте, з ким хотіли б зустрічатися - чесним, впевненим, надійним, відкритим - станьте такою людиною. Є низка причин, за якими це допоможе вам уникнути розчарувань у стосунках.

По-перше, це щось, що повністю залежить від вас, і цим ви можете зайнятися навіть тоді, коли ні з ким не зустрічаєтеся. Ви, швидше за все, не зможете змінити інших людей, але над собою попрацювати ви завжди в змозі. І, ставши людиною, з якою ви самі хотіли б зустрічатися, ви з більшою ймовірністю привернете увагу людини, схожої на вас.

Це працює ще й тоді, коли ви знаходитесь у стосунках. Якщо ви попрацюєте над собою, є хороший шанс, що ваш партнер захоче наслідувати ваш приклад. Якщо ж він цього не зробить і вам доведеться покласти край стосункам, ви, принаймні, підете, знаючи, що ви стали краще.

Це веде до наступного пункту.

4. Будьте готові піти

Якщо ви перебуваєте у стосунках, в яких друга людина постійно вас підводить, не дивно, що ви відчуваєте, ніби застрягли в болоті розчарувань. Якщо ви раз у раз безуспішно намагалися поліпшити ситуацію, варто пам'ятати, що у вас завжди залишається варіант піти.

Пам'ятати, що ви можете піти - зовсім не означає, що ви повинні загрожувати іншій людині. Сенс в тому, що ви не повинні віддавати свою силу у стосунках. Ви не приречені на стосунки, які вас не задовільняють просто тому, що зараз у них знаходитесь. У вас завжди залишається варіант піти.

І, нарешті...

5. Не кидайте друзів

Відносини,що розчаровують ніколи не приносять радості. Але це не катастрофа до того часу, поки ви не дозволяєте їм зруйнувати інші стосунки, які мають для вас значення.

Розрив може стати по-справжньому сумним досвідом, якщо ви відчуваєте, що пожертвували всім, в тому числі друзями, щоб ці стосунки вдалися, а вийшло навпаки.

Підтримувати своє соціальне коло поза стосунками (особливо на початку, коли ви не цілком впевнені у своєму партнері) важливо, оскільки це допомагає пом'якшити будь-які проблеми, що виникають у стосунках. Якщо друзі, як і раніше з вами, ви знаєте, що є люди, яким ви не байдужі. Вам буде простіше зберігати присутність духу.

Можливо, наше покоління і було запрограмоване на хронічні розчарування, але це не означає, що ми повинні здатися.

Переклад НВ

Новое Время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Кіри Асатрян. Републікування повної версії тексту заборонене.

Оригінал публікації на сайті Elitedaily

©Kira Asatryan


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.