Як стати щасливим. Шість стратегій

2 коментувати
Ви можете бути щасливими навіть на самоті

Більшість дорослих американців проводять значну частину свого життя відірваними від інших. Практично у кожного бували часи, коли він залишався сам, не перебуваючи ні з ким у трудових відносинах, або в іншій формі соціальної ізоляції – часто через переїзд або рішення почати нове життя на новому місці.

Хоча багатьом таке незалежне життя подобається, для деяких відсутність стабільного соціального оточення стає великою проблемою. Якщо вам не вдається бути щасливими на самоті, спробуйте одну з цих стратегій.

1. Будьте в мирі зі своєю самотністю

Власне самотність – нейтральний досвід. Його можна інтерпретувати як в позитивному ключі, коли ви відчуваєте, що контролюєте ситуацію, так і в негативному – якщо відчуваєте себе ізольованим від суспільства.

Перший крок до того, щоб стати щасливим – прийняти факт своєї самотності. Те, що ви самотні, не означає, що з вами щось не так. Це не означає, що ви неприємна людина або не заслуговуєте на любов. Це просто говорить про те, що поки відносини не є центром вашого життя, і це абсолютно нормально.

Щоб поліпшити стосунки з собою, постарайтеся вивчити себе краще

2. Попрацюйте над стосунками із самим собою

Думати, що значення мають тільки стосунки з іншими людьми – велика помилка. Правдивість старого прислів'я «Найважливіші стосунки – це стосунки з собою» найвідчутніша у моменти вашої самотності.

Постарайтеся вивчити себе краще. Запитайте себе: що для вас дійсно важливе? Чого ви потребуєте? Від чого ви хочете відмовитися? На що ви чекаєте від майбутнього?

Щойно ви відповісте на ці питання, ви зможете надати собі всю необхідну емоційну підтримку, щоб досягти своїх цілей.

3. Приділяйте час своїм захопленням

Коли ви перебуваєте у стосунках або постійно спілкуєтеся з великою кількістю людей, ви можете помітити, що ваші захоплення починають підлаштовуватися під смаки тих, у чиїй компанії ви постійно обертаєтеся. Наприклад, якщо ваш хлопець любить вино, ви до цього напою теж із часом звикаєте.

Це зовсім непогано; і все ж, перебуваючи на самоті, ви отримуєте можливість приділити час своїм незвичайним захопленням. Хочете прочитати всі книги про Гаррі Поттера разом? Беріться! Хочете відвідати кожен суші-бар в місті? Чому б і ні! Коли ще буде така можливість?

4. Складайте плани

Одним з найскладніших моментів самотнього життя є відсутність регулярних подій, в яких ви маєте брати участь. Коли ви з кимось зустрічаєтеся, то постійно плануєте побачення. Коли у вас багато друзів, ви без проблем збираєтеся по неділях. Самотній людині такі традиції встановити складніше.

Щоб не впасти в депресію, виберіть кілька улюблених справ, а потім вбудуйте їх у свій розклад. Приміром, вирушайте щоранку до улюбленої кав'ярні або ввечері приймайте гарячу ванну.

5. Отримуйте увагу, коли це можливо

Дослідження мозку показали, що дотики дуже важливі для щастя. Природно, коли ви самотні, то відчуваєте брак фізичної уваги.

Щоб уникнути негативних наслідків фізичної самотності, працюйте над цим. Частіше обіймайтеся – навіть просто зі знайомими. Це негайно призведе до припливу хімічних речовин, що відповідають за відчуття щастя, у ваш мозок.

6. Пишайтеся собою

Одна з переваг самотності в тому, що ви живете за власними стандартами. Коли ви не прив'язані до інших людей, набагато легше кинути намагатися відповідати чужим очікуванням. Це дає вам можливість зрозуміти, чого ви насправді від себе чекаєте.

Таке знання дозволяє почати діяти. Доклавши певних зусиль, ви можете відповідати власним очікуванням і пишатися собою.

Коли ви лишаєтеся наодинці, використовуйте ці стратегії, щоб сприймати ситуацію як можливість, а не як проблему. Це ваш шанс зрозуміти себе і стати тим, ким ви хочете бути.

Переклад НВ

Новое Время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Кіри Асатрян. Републікування повної версії тексту заборонене.

Оригінал публікації на сайті kiraasatryan.com

©Kira Asatryan


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.