Фраза, яка напевно розсварить вас з партнером

0 коментувати
Як намагання помиритися може тільки посилити конфлікт

Коли ви знаходитесь у стосунках, ви намагаєтеся врегулювати конфлікти. Намагаєтеся придушувати емоційні спалахи та шукати спільну мову. Дієте ви, зрозуміло, з найкращих спонукань: ви просто хочете припинити суперечку до того, як він нашкодить відносинам. На жаль, один із способів, який ви використовуєте для розв'язання конфлікту", має всі шанси цей конфлікт тільки погіршити.

Отже, який ваш спосіб помиритися з партнером може вивести його з себе?

Фраза «Давай забудемо про це» і «все, досить».

Люди часто використовують ці фрази – разом чи окремо – щоб спробувати припинити тривалу суперечку. Партнери можуть відчути, що суперечка веде в нікуди, і спробувати якось розрядити обстановку. В такі моменти часто звучать такі фрази. Можливо, у вас є серйозна проблема, але ви вирішуєте сказати «нам потрібно просто забути про це». Або ваш діалог зайшов у глухий кут, і все, що приходить вам в голову – це заявити «все, досить».

Ось чому слід уникати подібних фраз, навіть якщо вони здаються вам єдиним виходом:

1. Вони звучать зверхньо

В залежності від вашого тону ці фрази можуть потенційно загасити конфлікт, що виник. Але набагато частіше вони сприймаються як щось зневажливе, ввічливий спосіб сказати «мені набридло з тобою це обговорювати». А якщо ви скажете ці фрази дійсно зневажливим тоном, то вони роздратують вашого партнера, а зовсім не заспокоять.

Замість того, щоб використовувати ці фрази, попросіть партнера про перепочинок, щоб заспокоїтися та зібратися з думками. Це набагато більш конструктивний спосіб зменшити напругу в суперечці. Після 20 хвилин перепочинку ви можете подивитися на ситуацію під іншим кутом.

Ніхто не закінчує вигуком «все, досить» суперечку про те, який серіал подивитися ввечері

2. Вони провокують замкненість

Якщо ваш спір настільки агресивний, що дійшло до цих фраз, це, ймовірно, спір про щось дуже важливе. Ніхто не закінчує вигуком «все, досить» суперечку про те, який серіал подивитися ввечері. Іншими словами, якщо ці фрази спливають у вашій мові постійно, це ознака того, що ваша суперечка дійсно серйозна.

Спробуйте розглядати подібні конфлікти – якими б неприємними вони не були – як можливість зрозуміти щось дуже важливе про ваші стосунки. Замість того, щоб уникати проблем, запитайте свого партнера: «Як думаєш, через що ми насправді зараз сваримося?».

Лише діставшись до ядра проблеми, ви зможете дійсно забути про неї.

3. Вони дуже ухильні

Коли я чую, як люди кажуть: «Все, досить, давай забудемо про це», перша думка, яка приходить мені в голову, – що зміниться, якщо ми припинимо зараз?

Причиною того, що у мене виникає це питання, є те, що «все, вистачить» і «давай забудемо» - дуже ухильні фрази. Їх складно назвати вирішенням проблеми. Коли все, про що може домовитися пара, це припинити і забути про конфлікт, де гарантія, що завтра цей конфлікт не повториться?

Спробуйте застосувати маленьку хитрість, яку завжди використовую я – запитайте себе: «Що мені потрібно для того, щоб залишити цей конфлікт в минулому?».

Чітко сформулюйте свої потреби та визначення конфлікту. Таким чином, ви одночасно визначте і проблему, і озвучите рішення. Наприклад, подружжя сваряться через гроші, і дружина задає собі питання «Що мені потрібно для того, щоб залишити цей конфлікт в минулому?». Її відповідь звучить наступним чином: «Мені потрібно, щоб чоловік повідомляв мене про свої великы придбання». Таким чином вона озвучила проблему (великі придбання), і рішення (прохання попереджати її заздалегідь).

Час позбутися влади фрази «давай забудемо». Вона не приносить нічого хорошого у ваші стосунки і заважає вам розвиватися. Більш того, вона провокує вас на конфлікт з людиною, яку ви любите більше за все – за те, що ви всього лише хочете допомогти.

Переклад НВ

Новое время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Кіри Асатрян. Републікування повної версії тексту заборонене.

Оригінал

©Kira Asatryan


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.