Хто вбив Моторолу

0 коментувати
Належати до бандитської еліти означає підписати собі смертний вирок

Ключовою версією вбивства Мотороли, напевно, стануть внутрішні розборки. Але я схильний вважати, що це все-таки були «наші». І ось чому:

1. Моторола був символом. Живим доказом принципу "кто бил никем, тот станет всем". Він був мотивацією йти на війну, ставати героєм і потім жити в своє задоволення в новій «республіці». Така собі модель успіху. Тому зважитись на це могла тільки конкуруюча група в особі Захарченка. Втім, йому не вигідно було прибирати Моторолу, бо останній не претендував на політичну роль і не кидав політичний виклик. Всі інші проблеми вони могли між собою врегулювати через кураторів.

2. Якщо б це були росіяни, то такий крок мав би йти в поєднанні з міжнародним сигналом - щось в стилі поступу мінського процесу чи мирного врегулювання. Якщо б це сталось в рамках договору про розведення, то служило б сильним сигналом для мирного врегулювання. Але ж нічого такого не було.

Вбивство Мотороли - це підрив бандитської еліти

3. Тому, скоріше за все, це були «наші». Але не спецслужби, а місцеві партизани, колишні підприємці, керівники, успішні люди, які втратили все. З кожним днем таких «наших» там більшає.
І, головне, вбивство Мотороли - це підрив бандитської еліти. Тепер зрозуміло, що належати до їхньої еліти, означає, підписати собі смертний вирок.

А взагалі гарний подарунок вийшов до Покрови. Ще раз зі святом всіх.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.