Два виходи для Лещенка

1 коментувати
Удари не припиняться

Неможливість війни на всі фронти обґрунтовував ще Бісмарк. Але спочатку його не послухав Вільгельм ІІ, пізніше - Гітлер.

Сергій Лещенко є людиною, якій також довелося воювати на всі фронти: спочатку це був Ющенко і помаранчеві, потім - регіонали, тепер - Порошенко і Ко. Також є безліч заздрісників з журналістського середовища, безліч мстивих прокурорів і суддів, безліч зневажених його зірковістю. Всі ці люди роками чекали на його помилку. І Сергій, знаючи про це, права на таку помилку не мав.

Окрім того, є просто розчаровані і розгублені, до яких, зокрема, належу я. Ми з Сергієм знайомі особисто. Він справді завжди був скромним в побуті. Він був єдиним журналістом, який прийшов на акцію "Янукович геть з Києва", коли Беркут спакував частину наших активістів, і він же підвіз мене до відділку. Сергій був на вістрі ножа ще за довго до Майдану. Цього не можна забувати.

Як вийти зі скандалу з дорогою квартирою? Багато прихильників Сергія намагаються захистити його, мовляв, "я його знаю". Однак вони забувають про головне: для людини, яка його не знає особисто, він - лише депутат, який придбав надзвичайно дорогу квартиру. Ми ж не віримо родичам прокурорів і суддів, які розповідають про багатих чоловіків і благодійників? Не можемо ми і тут вимагати подібного сприйняття в суспільстві.

Ми ж не віримо родичам прокурорів і суддів, які розповідають про багатих чоловіків і благодійників?

Ця ситуація є патовою. Потрібно розуміти, що удари не припиняться. Вони будуть йти один за одним, бо сили дуже нерівні. Тому для Сергія я бачу тільки два можливих виходи з ситуації:

1. Ти обираєш особисте життя, йдеш з політики і всі забувають цю історію. Ви будуєте щасливу сім'ю, твій талант потрібний суспільству і нудьгувати не доведеться.

2. Ти обираєш політику, продаєш квартиру, повертаєшся до скромного життя, і розумієш, що це має тривати весь твій політичний цикл. Виключно тому, що це відрізняє тебе від твоїх ворогів, і виключно тому, що скромність для борця з корупцією є, зокрема, й джерелом довіри до нього.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.