Чому не треба серйозно сприймати заяви Трампа

1 коментувати
Президент США – це не цар, який що хоче – так і буде. Це складний інститут прийняття рішень, де доля особистих бажань президента є порівняно малою

1. Міжнародна політика – найслабше місце Трампа. Він взагалі мобілізує електорат своєю історією успіху. Він символ американської мрії, але це має мало спільного з міжнародною політикою. Його блок радників по Росії і Україні представлений порівняно слабко, без видатних імен і інституцій. Нью-Йорк Таймс з цього приводу висловлював розчарування, що Трамп поскупився на фахівців.

2. Найкраща стратегія в такій ситуації – розмивати свою позицію. Він не каже остаточних рішень. Він каже щодо Криму: я розгляну це питання. Мені казали, що місцеве населення підтримало Росію. Насправді, тут жодної визначеності немає. І він як непрофесіонал упускає важливість суверенітету держави та територіального статус-кво.

Тому я схильний думати, що його стратегія не мати однозначно складних позицій по міжнародній політиці. Не виключено, що на завтра він щось позитивне скаже про Україну.

3. Президент США – це не цар, який що хоче – так і буде. Це складний інститут прийняття рішень, де доля особистих бажань президента є порівняно малою. І оскільки Трамп не має принципових рішень по міжнародній політиці, він підтримуватиме рішення запропоновані адміністрацією. А там поки прихильників його заяв – дуже мало.

Зрештою, автор фрази "Уельс? Це в якій країні?" Джордж Буш проводив два строки експансивну міжнародну політику, досить ефективно.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.