Початок вторгнення Росії. Що відбувається в Азовському морі

8 коментувати

Потрібні не вичікування, а державницька позиція, адекватна відповідь та кризове реагування. А то дограємося, як у Криму

Припис про заборону входу до району Азовського моря поблизу Бердянська у зв’язку зі стрільбами Чорноморського флоту РФ з’явився ввечері 18 травня приблизно о 21:16 за київським часом.

Затримання суден, що прямували до/з Бердянська та Маріуполя, почались 19 травня та продовжуються досі. Досі немає публічної реакції ні головнокомандувача, ні прикордонників, ні дипломатичного відомства, ні Міністерства оборони України.

Військові кораблі та катери РФ, використовуючи угоду 2003 року та право мирного проходу, пройдуть куди хочуть. Якщо з нашого боку не буде посиленого патрулювання, демонстрації намірів витіснення російських катерів (благо є досвід часів СРСР), різкого звернення до РФ та світового співтовариства – це може стати початком анексії Приазов'я. Тим часом на протилежному березі, в Єйську, розпочалися навчання.

Поки діє «Договір між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки» – ніякої 12-мильної зони та державного кордону немає.

Не можна залишати поза увагою будь-яку ділянку узбережжя

Тож треба негайно денонсувати цей договір та ганебні угоди 1993 року, згідно з якими росіяни можуть вести «дослідження рибних запасів» у ста метрах від берегів Генічеська та Бердянська.

Треба негайно оголошувати в Азові територіальне море, внутрішні води та виключну морську економічну зону.

Та головне – це нарощувати сили ВМС, ЗСУ, ДПСУ та їх готовність протистояти силам РФ. Потрібно негайно створювати кризовий штаб.

Не можна виключати, що така демонстрація ворога в Азовському морі – це спосіб відволікти увагу від інших напрямків. А тому, починаючи від Вилкового, не можна залишати поза увагою будь-яку ділянку побережжя.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.