10 речей у відносинах, які ви дарма вважали ненормальними

10 січня 2016, 09:11
21472
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
10 речей у відносинах, які ви дарма вважали ненормальними - фото

З часом вам доводиться вимовляти вголос все менше речей - ви і так знаєте, що ваш партнер відповість

Є багато міфів про те, що нормально, а що ні у відносинах. Я хочу розвінчати деякі з них

Всі ми схиблені на тому, щоб бути нормальними - і це, по суті, цілком нормально. Коли я кажу: "нормально", то маю на увазі дії, за які вас не вважатимуть хворим або садистом і не заарештують. Не обов'язково мається на увазі усереднена поведінка - досить вписуватися в рамки поведінки, яке не шкодить живим істотам, включно власне з вами. Так що нормально, наприклад, виходити з себе, а от підпалювати сусідів - вже ні (навіть попри те, що ви, можливо, колись про це замислювалися).

Що вважається нормальним у відносинах? Варіантів більше, ніж може здатися. Ось список моїх улюблених міфів про моменти, пов'язані з відносинами, які деякі експерти назвуть ненормальними - але тільки не я.

1. Тривалі паузи. З часом вам доводиться вимовляти вголос все менше речей - ви і так знаєте, що ваш партнер відповість.

2. Потреба в особистому просторі. Тільки цуценята постійно намагаються лізти одне одному на голови і навіть вони від цього втомлюються.

3. Думати про щось стороннє під час сексу. Чи є у світі хтось, хто жодного разу не згадував, що залишив відкритими вікна в машині, коли секс починався одночасно з дощем?

Тільки цуценята постійно намагаються лізти одне одному на голови і навіть вони від цього втомлюються

4. Думати про те, з ким не склалося. Майже у кожного був уявний коханець. Це могла бути як реальна людина, відносини з якою не вдалися, так і зірка, про яку ви мрієте. І кожен з нас часом замислюється про те, "а що, якби..."

5. Хотіти втекти. Одному. Послухайте, життя буває важким, або нудним, або і те, і інше одночасно. Або ви відчуваєте, що занадто багато працюєте, або що вас недостатньо цінують. Іноді просто хочеться все кинути.

6. Серйозно дратуватися через звичку або звички партнера. Вам дуже пощастило, якщо йдеться лише про одну звичку. Більшість людей не переносять як мінімум одну звичку свого партнера: наприклад, хропіння, гігієну, неохайність тощо.

7. Посилати негативні флюїди другу вашого партнера, котрий вам не подобається. Найчастіше дружба формується, а не передається у спадок. Зазвичай, завжди є хоча б один друг вашого партнера, якому ви у глибині душі бажаєте щезнути назавжди.

8. Зображати більше сексуальне збудження, ніж ви відчуваєте насправді. Іноді ви просто не в доброму гуморі, але не хочете його засмучувати. Добрі партнери нормально до цього ставляться, погані починають голосно обурюватися.

9. Не стежити за собою. Всі знають, як важливо тримати себе у формі та зберігати привабливість, але це вимагає таких зусиль...

10. Брехати. Можливо, є декілька пар, які ніколи не брехали один одному ні в чому серйозному (включно зі свідомим замовчуванням), але я б не була так у цьому впевнена.

Ну що, відчуваєте себе краще?

Переклад НВ

Оригінал

Новое Время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Пеппер Шварц. Републікування повної версії тексту заборонене.

Більше точок зору тут

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Новий вечір

Вчора, 20:45

thumb img
Антикорупційний шеф. Прокурор Джованні Кесслер - про скандал в оборонці, Холодницького і традицію "брати до кишені"
Футбол

Сьогодні, 02:17

thumb img
Давайте натуралізуєм Родрігеса. Реакція соцмереж на драматичну перемогу збірної України над Люксембургом
Події

Сьогодні, 13:56

thumb img
Дві тисячі хворих за тиждень. Чому Україну накрила нова хвиля захворюваності на кір