Від України до Африки. 27-річний фотограф, який відвідав 97 країн, показав вражаючі тревел-знімки

26 серпня 2015, 19:06
27-річний Крістіан Ліндгрен продемонстрував вражаючі тревел-знімки, зроблені під час подорожей по різних країнах

Житель Норвегії покинув навчання в 18 років, щоб мати можливість подорожувати по світу. За дев'ять років йому вдалося відвідати 97 країн, в кожній з яких він робив дивовижні знімки місцевих визначних пам'яток і мальовничих пейзажів, повідомляє Daily Mail.

Відео дня

«Подорожі у мене в крові. Мої батьки і бабуся з дідусем теж любили подорожувати в молодості, і в мене в вдома завжди було безліч сувенірів з різних країн світу», - говорить він.

Для того щоб мати можливість подорожувати по світу, Крістіан береться за будь-яку роботу – від викладання до роботи в сільськогосподарській сфері та в хостелах.

«Всі гроші, які я витрачаю на подорожі, я заробляю сам. Завдяки знайомствам з людьми з різних країн у мене є можливість не витрачати гроші на оренду, я можу переночувати у кого-небудь, щоб заощадити», - говорить він.

За визнанням Крістіана, фотографія – його друге хобі. Він стверджує, що для того, щоб робити гарні знімки, фотографу не обов'язково купувати дорогу камеру.

«Я цікавлюся фотографією вже багато років. Щоб зробити хороший кадр, потрібно мати терпіння. Для того щоб зробити деякі фотознімки, мені доводилося чекати годинами правильного освітлення або «ловити» в кадрі тварин під вдалим кутом. Я вважаю, що фотографу зовсім необов'язково працювати з дорогою камерою, щоб зробити якісні знімки. Я використовую недорогий Olympus om-d1», - додає він.

Показати ще новини
Радіо NV
X