Зібрали зірок. Pornhub показав на YouTube «Найчистіше порно світу»

30 квітня 2020, 13:39

Pornhub створив «Найчистіше порно світу». Там зібрали зірок індустрії, які на власному прикладі показують, як дотримуватися гігієни.

COVID-19 кардинально змінив наше життя - і порноіндустрію в тому числі. Це і стало ідеєю ролика - як максимально убезпечити секс в умовах пандемії?

«Ми зібрали найкращих акторів і актрис з усього світу, щоб показати вам, як залишатися в чистоті та безпеці під час пандемії.

Відео дня

Ми не хочемо просто показати вам важливі поради. Ми хочемо зрозуміти, чи можна прийти до найбезпечнішого сексу за допомогою нашого креативу. Адже, незважаючи на те, що цей вірус розділив нас, ми все ще можемо бути разом", - пишуть автори.

Актори та акторки при цьому миють руки, вимірюють дистанцію, міряють температуру - все це в стилі фільмів для дорослих, але не переходячи межу. Youtube схвалює.

Також Pornhub запропонував користувачам взяти участь в челенджі, щоб показати, що «соціальне дистанціювання теж може бути сексуальним». Для цього потрібно зняти своє «безконтактне» відео і завантажити його на платформу з хештегом #cleanpornchallenge.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X