«Я буду більш обережним у наступний раз». Нік Вуйчич вибачився за те, що Шарій купив і використав його відео

23 квітня 2020, 11:57
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Проповідник і мотиваційний тренер Нік Вуйчіч записав відео для проросійського блогера Анатолія Шарія, яке той використав, але не вказав, що купив його. Тепер Вуйчіч приніс свої вибачення.

Проросійський блогер Анатолій Шарій похвалився, що Майк Тайсон і Нік Вуйчіч записали йому відео з подяками. Але він забув уточнити, що відео були куплені на сервісі Cameo, де відомі люди записують відеозвернення і поздоровлення за гроші.

Відео дня

Наприклад, відео від Вуйчіча коштувало 149 доларів.

Тепер Нік Вуйчич вирішив принести свої вибачення. У своєму пості і відео на Facebook він попросив вибачення і написав, що ніколи не хотів, щоб його відео використовували в політичних цілях. Також він пообіцяв, що надалі буде перевіряти інформацію.

«Я хочу попросити вибачення перед тими, хто має повне право говорити, що я був дезінформований Анатолієм Шаріем. Анатолій Шарій, будь ласка, видали це відео.

Я не знав, що моє відео з Cameo буде використано для просування своїх політичних поглядів. Я прошу вибачення за те, що дав себе дезінформувати і перед тими, кого образила моя дезінформація", - сказав Вуйчич.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X