Визначено найдорожчі дорогоцінні камені в світі

22 жовтня 2015, 18:41
Представлена добірка найбільш дорогих ювелірних каменів, які коли-небудь були продані з аукціона

Нещодавно на аукціоні Bonhams в Лондоні за 1,5 млн доларів з молотка пішла знаменита Шпінель Хоупа. The Telegraph склав список дорогоцінних каменів, які по кишені тільки справжнім багатіям.

Відео дня

Рубін

Рубін Санрайз був проданий на женевському аукціоні Sotheby's в травні 2015 року. Вартість каменю становить 11,52 млн фунтів (30 млн доларів). Вага кольорового каменю — 25,59 карата.

Сапфір

Цейлонський сапфір Блакитна красуня Азії, вагою в 392,52 карат, був викуплений у листопаді 2014 року за 17,5 млн доларів на швейцарському аукціоні Christie's.

Смарагд

У грудні 2011 року з молотка пішов колумбійський смарагд з колекції актриси Елізабет Тейлор. Дорогоцінний камінь виробництва ювелірної компанії Bulgari, вагою 23,46 карат, був проданий за 43 млн фунтів (66 мільйонів доларів).

Шпінель

Шпінель Хоупа названа на честь свого колишнього власника,британського аристократа і колекціонера ювелірних виробів, Генрі Філіпа Хоупа. Шпінель не виставлялася на продаж протягом 98 років, і в цьому році була викуплена за рекордною ціною в 1,5 млн доларів.

Рожевий діамант

У листопаді 2013 року на продаж в аукціонному будинку Sotheby's був виставлений великий діамант Рожева зірка. Рідкісний камінь був викуплений Ісааком Вольфом за 83 млн доларів. Однак покупець збанкрутував і не зміг остаточно розплатитися за виріб. Рожева зірка повернулася на аукціон і зараз оцінюється в 72 млн доларів.

Блакитний діамант

Фантастичний яскравий блакитний діамант потрапив у володіння приватного колекціонера з Гонконгу Зої Даймонд. Камінь в 9,75 каратів був проданий за 33 млн доларів на аукціоні Sotheby's в Нью-Йорку в листопаді 2014 року.

Червоний діамант

Діамант найбільш рідкісного червоного кольору виробництва компанії Мусайефф був проданий за 5,3 млн доларів. Камінь у формі серця важить 2,09 карата.

Жовтий діамант

Кільце з каменем жовтого кольору вагою в 100.09 карата справило враження на відвідувачів аукціону Sotheby's у травні 2013 року. Виріб було викуплено за 16,3 млн доларів. Це рекорд вартості жовтих діамантів.

Оранжевий діамант

Діамант Оранж вагою в 14,82 карат пішов з молотка за ціною 35,5 млн доларів. Це найвища вартість помаранчевого каменю, коли-небудь виставленого на продаж.

Ідеальний діамант

У квітні 2015 року на аукціоні Sotheby's в Нью-Йорку був проданий Досконалий діамант вагою 100 каратів. Камінь з бездоганним огранюванням коштував своєму новому власнику 22 млн доларів.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Білий діамант

Рекордсменом за ціною серед білих діамантів є овальний 118-каратний камінь, який був проданий за 40,6 млн доларів у 2013 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X