Визначено найбільш сексапільне співвідношення ваги і зросту жінки

2 коментувати
Найбільш привабливими чоловіки вважають жінок з індексом маси тіла від 24 до 24,8
© PublicDomainPictures/Pixabay

Найбільш привабливими чоловіки вважають жінок з індексом маси тіла від 24 до 24,8

Шотландські вчені з'ясували, чому чоловіків приваблюють жінки худорлявої статури і визначили найбільш сексапільне співвідношення ваги та зросту

Фахівці досліджували поняття еволюційного фітнесу жіночої фігури, повідомляється на офіційному сайті Абердинського університету.

Їм вдалося з'ясувати, що чоловіки знаходять худих жінок привабливими, тому що така комплекція фігури асоціюється зі здоров'ям, здатністю народжувати дітей і молодістю, а також пов'язана з еволюційної тягою до фертильних представниць протилежної статі.

Зокрема, дослідження вчених, в якому взяли участь понад 1300 респондентів з дев'яти різних країн, показало, що найбільш привабливими чоловіки вважають жінок з індексом маси тіла від 24 до 24,8.

«Еволюційна привабливість жіночого тіла складається з двох основних компонентів: виживання і репродуктивна здатність. Ми хотіли з'ясувати, що найбільше впливає на розуміння жіночої привабливості. В результаті ми прийшли до висновку, що жіноча фігура асоціюється зі здатністю до виживання і народження дітей», - говорить автор дослідження професор Джон Спикмен.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: