Від агонії до екстазу. Фотограф показав емоції жінок під час пологів

20 жовтня 2015, 17:37
Шведський фотограф Моа Карлберг представила фотопроект, який демонструє емоції вагітних жінок під час пологів з двох різних країн

Фотограф побувала на пологах жінок у Швеції і Танзанії, щоб визначити, як залежно від різного рівня охорони здоров'я, змінюються емоції породіль, пише Daily Mail.

В ході роботи над проектом Карлберг прийшла до висновку, що рівень наданої медичної допомоги жінкам у пологах в Європі та Африці, ніяк не впливає на вираження емоцій.

Відео дня

У Швеції породіллі використовували сучасні знеболюючі препарати, а також були забезпечені всією необхідною кваліфікованою медичною допомогою. У Танзанії ж, навпаки, жінкам у пологах допомагали недосвідчені акушерки і був очевидним вкрай низький рівень якості медичної допомоги.

«Незважаючи на відмінності медичної допомоги, наданої жінкам у цих двох країнах, я була вражена подібністю їх емоцій під час пологів. Вони були ідентичні навіть незважаючи на те, що шведські жінки використовують знеболюючі препарати, які в більшості випадків недоступні жінкам в Танзанії», - каже фотограф.

Карлберг також зазначила, що робила знімки на різних етапах пологів і прийшла до висновку, що європейки набагато «галасливіші» ніж африканки:

«Я фотографувала тільки їхні обличчя – жодних частин тіла і крові. Було складно сконцентруватися на їхніх обличчях, але я намагалася не відволікатися від своєї головної мети. Я робила знімки на різних етапах пологів, які проходили у кожної породіллі по-різному. Мені здалося, що шведські жінки кричали і плакали більше, ніж породіллі в Танзанії. Я знаходжу це дивним, тому що шведки народжували в індивідуальних пологових залах, в той час, як жінки в Танзанії були змушені народжувати в одному маленькому приміщенні разом з іншими», - підсумовує вона.

Показати ще новини
Радіо NV
X