Весь світ зійшов з глузду від нової гри Pokemon Go: як її встановити в Україні

12 липня 2016, 19:59
6 липня компанія Nintendo випустила гру Pokemon Go для смартфонів на IOS і Android. Додаток за 4,5 години піднявся у топ американського AppStore, став популярнішим ніж Twitter, а вартість акцій Nintendo за 5 днів виросла на 25%

Гра працює за принципом доповненої реальності. Учасники повинні переміщатися по місту і шукати покемонів. Додаток повідомляє, коли поруч знаходиться покемон. Його потрібно знайти за допомогою камери і зловити віртуальним покеболом. Спійманих покемонів тренують і використовують для битв з іншими покемонами.

Відео дня

Гра прив'язана до місцевості, одних покемонів можна зловити тільки в парку або тільки у річці, а інших тільки в Австралії, пише The Vilage . Завдяки цьому факту у користувачів виникали деякі труднощі, оскільки покемони ховалися біля поліцейських:Або на цвинтарі:Або на крилі літака:

Поки що гра офіційно доступна лише на території США, Австралії та Нової Зеландії, але неофіційно в Pokemon Go можна грати і в Україні.

Для того, щоб встановити додаток на IOS:

 1. В налаштуваннях iPhone або iPad, знайдіть пункт «iTunes Store і App Store» і вийдіть зі свого Apple ID.

 2. Поверніться в меню налаштувань, виберіть пункт «Загальні», потім «Мова і регіон» — Необхідно змінити на США, Австралію або Нову Зеландію.

 3. Знайдіть POKÉMON GO в App Store через пошук або перейдіть за посиланням: Pokémon GO на App Store

 4. При спробі завантажити гру, App Store запропонує створити новий обліковий запис Apple ID. Оформіть його на поштову скриньку, яку ви раніше не використовували в Apple ID.

 5. В якості країни проживання знову вибираємо США, та адресу в якому-небудь місті. Наприклад, Eagle Butte, 134 Elm Street індекс 94612. Адреса необов'язково повинна бути справжньою — важливі штат, місто та індекс (з цим вам допоможе Google Maps — він вказує індекси). І відмовтеся вказувати дані банківської картки.

 6. Після встановлення можна повернуться до старого Apple ID. Але все ж вам іноді доведеться повертатись у "американський" Apple ID — для оновлення програми.

 7. Коли гра вийде у вашому регіоні, її, можливо, доведеться перевстановити, на рідному Apple ID. Досягнення в грі прив'язуються до аккаунту, тому вони не залишаться

Як встановити Pokémon GO на Android:

 1. На платформі Android все простіше. Щоб встановити гру, потрібно завантажити її АРК-файл на телефон. Багато ЗМІ рекомендують брати її з сайту APK Mirror (на момент публікації замітки там була версія 0.29.0 ).

 2. У налаштуваннях необхідно вибрати пункт Безпека». У ньому необхідно увімкнути функцію "Невідомі джерела" для того, щоб можна було встановлювати додатки не тільки з Google Play.

  poster
  Дайджест головних новин
  Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
  Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю
 3. НАТИСНІТЬ НА СКАЧАНИЙ ФАЙЛ в центрі повідомлень і дочекайтеся закінчення встановлення.

 4. Після цих дій гра запросить доступ до камери, пам'яті та GPS на смартфоні. Без дозволів до цих можливостей гра коректно працювати не зможе. Якщо ви заборонили якийсь доступ, то для надання зайдіть в налаштування, далі — пункт «Програми», знайдіть там Pokémon GO і в його налаштуваннях виберіть «Дозволи». Якщо гра не має дозволів, дайте їх.

 5. Гра автоматично оновлюватися не буде. Google Play її не бачить. Для оновлень додатка доведеться скачувати APK-файли нових версій.

Показати ще новини
Радіо NV
X