Вчені розповіли, які продукти і напої здатні вбити людину

1 коментувати
Шоколад смертельно небезпечний для здоров'я людини
© AlexanderStein/Pixabay

Шоколад смертельно небезпечний для здоров'я людини

Популярний відеоканал AsapScience представив на YouTube відеоролик, який пояснює, які продукти і в якій кількості здатні вбити людину

Ґрунтуючись на дослідженнях вчених було створено відео, яке проливає світло на смертельно небезпечні дози шоколаду, кави і навіть води, повідомляє Independent.

З'ясувалося, що смертельну небезпеку для здоров'я людини представляє вживання 85 повнорозмірних плиток шоколаду по причині вмісту в ньому теоброміну.

Крім того, надлишок води, а саме вживання шести літрів води за короткий час можуть призвести до інтоксикації, що супроводжується високою температурою і навіть комою, яка може призвести до смерті. Любителям кави також рекомендовано не захоплюватися напоєм: 70 чашок кави може вбити людину вагою 70 кілограмів, викликавши зупинку серця.

Вчені також попереджають, що смертельну небезпеку для людини представляє прослуховування музики з рівнем звуку понад 185 дБ, який викликає розрив барабанних перетинок. Більш сильна ударна хвиля призводить до розриву легень, а при рівні близько 210 дБ настає смерть.

Також вчені пояснили зв'язок між ростом людини і тривалістю життя. Зокрема, вони підрахували, що кожні додаткові 2,5 см при зрості понад 153 см зменшують тривалість життя на 1,3 роки.
Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: