Американське видання розповіло про головні критерії чоловічої привабливості в очах жінок

2 коментувати
Жінкам не подобаються усміхненні чоловіки
© Olichel/Pixabay

Жінкам не подобаються усміхненні чоловіки

Численні дослідження вчених на тему чоловічої привабливості дозволяють виділити основні критерії, які спроможні допомогти представникам сильної статі зачарувати жінку

Американське видання Business Insider представило відеоролик, в якому зібрані науково доведені факти чоловічої привабливості в очах жінок. Зокрема, вчені рекомендують чоловікам менше посміхатися, вибирати одяг червоного кольору і займатися спортом.

  • Одяг червоного кольору. Асоціюється у жінок з силою.
  • Щетина. Дослідження свідчать про те, що жінкам подобаються чоловіки з щетиною.
  • Постава. Жінок приваблюють чоловіки з рівною поставою.
  • Серйозний вираз обличчя. Експерименти вчених довели, що жінкам подобаються чоловіки, які рідко посміхаються. Це пов'язано з підсвідомим ставленням представниць слабкої статі, які знаходять усміхнених чоловіків менш домінуючими.
  • М'язи. Жінкам дійсно подобаються чоловіки з хорошою фігурою і м'язами. Інстинктивно жінка шукає чоловіка з гарними генами і стійкою імунною системою, а м'язи є зовнішньою ознакою генетично сильної людини.
  • Запах поту. Вченими встановлено, що чоловічий гормон андростадіенон, що виділяється з чоловічим потом, володіє властивостями феромону і піднімає настрій жінкам.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: