Унікальність етностилю і розкіш національного українського костюму. Проект Витоки на Ukrainian Fashion Week

19 жовтня 2015, 13:24
1972
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

© Наталія Кравчук

В рамках проекту була показана колекція старовинного одягу

Минулої неділі, 18 жовтня в рамках 37-го Ukrainian Fashion Week вдруге був представлено проект Витоки, присвячений українському національному костюму та його впливу на сучасну моду

У ході масштабного фешн-шоу були показані колекції етно-бренду Edelvika і дизайнерського ательє Майстерня містерій. Дизайнерам вдалося об'єднати український стиль з сучасними трендами, використавши національні орнаменти і традиційні символи.

Крім того, була показана колекція старовинного одягу, представлена Центром історії одягу під керівництвом Марічки Квітки. Жіноче вбрання різних історико-етнографічних регіонів України на подіумі представляли учасниці телевізійного шоу Супермодель по-українськи.

Також в рамках проекту Витоки були представлені прикраси, музичні інструменти, меблі, раритетні фотографії з приватних зібрань українських колекціонерів в симбіозі з роботами сучасних українських художників і предметних дизайнерів.

Нагадаємо, презентація проекту Витоки відбулася в березні цього року, в рамках 36-го Української тижня моди.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше