Український покер-фейс і колумбійська посмішка. Названі найбільш емоційні країни світу

0 коментувати
Найбільш емоційними визнані жителі Болівії і Сальвадора
© Gallup

Найбільш емоційними визнані жителі Болівії і Сальвадора

Опубліковано рейтинг країн з найбільш емоційними жителями

Найбільша соціологічна компанія Gallup представила результати дослідження, в ході якого проаналізувала дані про щоденні емоції жителів 148 країн. У рейтингу лідують країни Латинської Америки, де в середньому майже шість з десяти жителів виражають позитивні або негативні емоції щодня.

Держави пострадянського простору значною мірою лідують в рейтингу країн з анти-емоційними жителями, де всього чотири з десяти жителів відчувають позитивні чи негативні емоції щодня.

У ході опитування респондентів з різних країн просили відзначити п'ять негативних і п'ять позитивних емоцій, які вони зазнали за попередній день. Серед негативних емоцій учасники опитування відзначали злість, стрес, смуток, фізичний біль і тривогу. Серед позитивних емоцій респонденти вказували сміх і посмішку, задоволення, навчання чи заняття чимось цікавим, а також шанобливе ставлення оточуючих і питання про те, чи відчуває людина себе відпочившою.

В результаті вдалося з'ясувати, що найбільш емоційні жителі проживають в Болівії, Сальвадорі, Еквадорі, на Філіппінах, в Нікарагуа, Гватемалі та Іраку. У свою чергу найменш емоційними визнані жителі Косово, Молдови, Боснії і Герцеговини, Казахстану, М'янми, України, Росії та Литви.

Gallup зазначає, що результати дослідження пов'язані з культурою країн, а також з подіями, які відбуваються в тому чи іншому регіоні – такими, наприклад, як економічна криза і військові дії.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: