Спортсмен в костюмі Годзілли пробіг московський марафон за 6 годин - відео

28 вересня 2016, 16:20
25 вересня москвич Всеволод Большаков пробіг московський марафон в костюмі Годзілли за 6 годин. Він перегрівся, натер все тіло, але фінішував

Спортсмен клеїв костюм після роботи протягом кількох днів. Ось так він виглядав без фарби:

Большаков розраховував, що пробігти марафон без костюма він зможе приблизно за 3 години. Вже на початку дистанції атлет перегрівся. "Годзілла" натерла йому все тіло (навіть вуха). Бігти доводилось з широко розставленими ногами і перекочуючись з п'яти на носок. В кінцевому підсумку його результат 5:54:48.

Відео дня

Спортсмен каже, що його костюм називали камерою тортур: "Кожен раз, коли я його одягав, я через 15 хвилин був весь мокрий", пише спортивне видання Трилайф.

Через те, що в "ящера" був занадто довгий хвіст, до нього довелося додати колеса:

Один із учасників марафону пише: "Після 30 км я зрозумів, що це не людина, а реально годзілла!! Я незнаю хто ти, але ти нереально веселив народ, давав віру і енергію. Народ було важко, але коли вони бачили тебе у них з'являлася енергія і сила! Бо тобі було найважче !!!"

#годзила #московскиймарафон2016 після 30 км я зрозумів, що це не людина, а реально годзила!! Я незнаю хто ти, але ти нереально веселив народ, давав віру і енергію. Народ було важко, але коли вони бачили тебе у них з'являлася енергія і сила! Бо тобі було найважче !!! Годзілла ти був запальничкою на цьому марафоні! @sevabolshakov

Фото опубліковано Deni Bombino (@deni_bombino)

Показати ще новини
Радіо НВ
X