Опубліковано рейтинг найбільш привабливих країн для імміграції

4 коментувати
Рейтинг найкращих країн для імміграції очолив Еквадор
© Internations

Рейтинг найкращих країн для імміграції очолив Еквадор

Співтовариство експатів InterNations опублікувало рейтинг найбільш привабливих країн для переїзду і подальшого проживання

При складанні рейтингу Expat Insider Survey враховувалися такі фактори, як можливість отримання хорошої роботи, якість життя, рівень заробітної плати, безпека та багато іншого, пише Business Insider.

У дослідженні InterNations взяли участь понад 14 тисяч респондентів з 195 країн, які оцінювали свій рівень життя за різними критеріями після переїзду в іншу країну.

Рейтинг найкращих країн для імміграції очолив Еквадор. Видання зазначає, що це пов'язано з низькою вартістю і високою якістю життя в країні. На другому місці розташовується Мексика, до культури якої, за визнанням експатів, легко адаптуватися. Трійку лідерів замикає Мальта, в якій люди відзначають високий рівень задоволеності роботою.

У десятці найбільш привабливих країн для імміграції також: Сінгапур, Люксембург, Нова Зеландія, Таїланд, Панама, Канада і Австралія. Україна в рейтингу Expat Insider Survey не представлена.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: