На знак поваги. Китайська компанія автоматично відраховувала частину зарплати співробітників їхнім батькам

1 коментувати
Один з китайських роботодавців автоматично відраховував 10% зарплати холостих співробітників їхнім батькам

Один з китайських роботодавців автоматично відраховував 10% зарплати холостих співробітників їхнім батькам

У Китаї розгорілися суперечки щодо рішення однієї з компаній про автоматичне відрахування частини зарплати працівників їхнім батькам

Як повідомила газета "Гуаньчжоу дейлі", одна з компаній, що надають послуги в салонах краси, з метою, як було сказано, розвитку моральних цінностей серед співробітників, відраховувала 10% зарплати у холостих і 5% у одружених на користь їхніх батьків, передає Російська служба Бі-Бі-Сі.

Представник компанії Лу Мейє, пояснюючи причини такого рішення, заявила, що багато їхніх працівників - це молоді люди, здебільшого з сільських регіонів, з не дуже хорошою освітою, і керівництво вирішило таким чином привчити їх традиційним китайським цінностям, зокрема, до шанування батьків. При цьому, як зазначила вона, при прийомі на роботу компанія попереджає про відрахування 10% заробітку на користь батьків, і ті, хто не погоджується з цим, просто не приймаються на роботу.

Крім цього, компанія, як наголошується, проводила для працівників безкоштовні тренінги, де їм, серед іншого, викладалися основи сімейних цінностей, у тому числі заняття з виховання шанування батьків.

Середня зарплата в цій компанії становить близько 3 тис. юанів (близько 470 доларів).

Зазначається, що повага та шанування батьків є однією з важливих рис, які виховуються в китайському суспільстві. У 2013 році китайська влада навіть видала закон, згідно з яким діти повинні неодмінно відвідувати своїх батьків.

Раніше повідомлялося, що китайська авіакомпанія Kunming Airlines опинилася в центрі скандалу після появи в інтернеті фотографій її бортпровідниць, які лежать в літаку на верхніх полицях для ручної поклажі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: