Медики описали відмінності сексуального життя європейців і американців

0 коментувати
Експеримент медиків показав відмінності сексуального життя жителів Європи і США
© Tamara Álvarez/ flickr

Експеримент медиків показав відмінності сексуального життя жителів Європи і США

Британська компанія DrEd, що займається питаннями здоров'я, провела дослідження сексуального життя європейців і американців

Дослідження медиків, в якому взяли участь більше тисячі чоловік, показало відмінності між двома континентами, повідомляє Daily Mail.

Опитування продемонструвало, що американські чоловіки в рідкісних випадках зраджують своїм партнерам, в той час як європейські жінки були визнані найбільшими зрадницями. Близько 57 відсотків опитаних європейців зізналися, що зраджували своїм партнерам як мінімум один раз, в той час як серед американців таких було лише 36 відсотків.


© DrEd.com

© DrEd.com


Переваги в контрацептивах по різні сторони океану теж були різними. Американські і європейські чоловіки віддавали перевагу презервативам або методу переривання статевого акту, в той час як європейські жінки вибирали протизаплідні таблетки.

Стосовно питання статевого виховання, близько 58 відсотків американських чоловіків змогли правильно відповісти на поставлені питання про секс. У свою чергу, в Європі тільки 40 відсотків жінок продемонстрували високий рівень статевої вихованості.


© DrEd.com

© DrEd.com


Що стосується секс-поз, європейці обирають місіонерську і «пастушка», в той час як американцям більш подобається «догі-стайл». На чому повністю зійшлися обидві сторони — це рольові ігри та бажання займатися любов'ю в ліжку.


© DrEd.com

© DrEd.comКоментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: