Як розпізнати зрадника. Три поради для чоловіків і дружин

20 жовтня 2015, 18:08
Вчені встановили три ефективні способи для визначення зрадника

Видання Business Insider спільно з групою психологів представило три поради для тих, хто підозрює партнера у зраді.

1. Проаналізуйте слова, які використовує чоловік/дружина

Відео дня

Дослідження Південного методистського університету США, показують, що існують деякі особливості мови, за якими можна вирахувати, що людина ухиляється від правди.

Як правило, брехуни уникають таких слів, як «я» або «ми», «усвідомлювати» і «думати». Однак вони часто говорять такі слова, як «поїхати», «піти», висловлюють негатив словами «ненавидіти» і «злитися».

2. Прислухайтеся до думки друзів

Не варто ігнорувати поради друзів придивитися до своєї другої половинки. Люди, що знаходяться поза відносинами, мають чудову здатність помічати проблему зі сторони.

Психологами було проведено експеримент, в якому брало участь кілька пар. Один учасник з пари повинен був із закритими очима намалювати певний об'єкт, а другий – давати вказівки по малюнку. Все це було знято на відео.

Перш ніж експеримент почався, партнерів з кожної пари окремо попросили відповісти на кілька запитань про їхні стосунки. Зокрема, про зради.

Потім психологи запросили групу незнайомців і попросили на основі відео вгадати, в якій парі є зрадники. Добровольці виявилися дивовижно точними у своїх оцінках.

3. Зверніть увагу на соціальні мережі

Останні дослідження показують, що, якщо партнер проводить у Твіттері, Фейсбуці та Інстаграмі більше часу, ніж з другою половинкою, він, найімовірніше, зраджує їй.

Рассел Клейтон, вчений з університету Міссурі, вивчав звички 600 користувачів Твіттера. Більшість з них заходили у Твіттер 5 днів на тиждень і проводили на сайті близько 1 години за один сеанс.

Однак були й ті, хто використовував соціальну мережу набагато частіше. Виявилося, що саме ці люди або зраджували партнерам, або недавно розлучилися через свою зраду.

Показати ще новини
Радіо НВ
X