Гарвардські вчені провели паралель між роботою і пасивним курінням

8 вересня 2015, 15:34
Група вчених Гарвардського університету проаналізувала результати 228 досліджень на тему негативного впливу роботи на здоров'я людини

В результаті їм вдалося з'ясувати, що стрес на роботі має такий самий негативний вплив на здоров'я людини, як і пасивне куріння, повідомляє Daily Mail.

Зокрема, вчені довели, що додаткові робочі години, а також професії, які пов'язані зі стресовими ситуаціями, призводять до серйозних проблем зі здоров'ям і навіть до передчасної смерті.

Відео дня

Дослідження також показало, що робота, яка негативно впливає на сімейне життя людини, підвищує ризик передчасної смерті на 20 відсотків, а робота, яка не подобається людині, підвищує ризик розвитку серйозних хвороб на 50 відсотків.

«Проаналізувавши дані ми прийшли до висновку, що стрес на роботі сильно впливає на здоров'я людини. Зокрема, стресові ситуації на робочому місці надають такий самий негативний вплив на здоров'я, як і пасивне куріння, до якого так пильно прикута увага політиків і лікарів в останні роки. Враховуючи, скільки часу люди проводять на роботі, це не дивно», - говорить автор дослідження, професор Джоель Го з Гарвардської школи бізнесу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X