Дослідження виявило схожість сексуальних фантазій чоловіків і жінок

1 коментувати
Чоловіки і жінки досить часто фантазують про одне і те ж
© Foundry/Pixabay

Чоловіки і жінки досить часто фантазують про одне і те ж

У ході дослідження фахівців, результати якого були опубліковані в науковому журналі про сексуальну медицину Journal of Sexual Medicine, вдалося виявити схожість еротичних фантазій чоловіків і жінок

В опитуванні дослідників взяли участь понад 1,5 тисячі чоловіків і жінок у віці від 20 до 40 років, які відповідали на запитання про свої сексуальні фантазії, пише Business Insider. Респонденти оцінювали за десятибальною шкалою рівень інтенсивності кожної з 55 запропонованих вченими еротичних фантазій. У результаті вдалося встановити, що чоловіки і жінки досить часто фантазують про одне й те ж.

Зокрема, найпоширенішою сексуальною фантазією серед чоловіків є оральний секс, на другому місці – секс з двома жінками, на третьому – сексуальний зв'язок зі знайомою жінкою. Крім того, чоловіки мріють про секс у незвичному місці, а також про підглядання за еротичними ласками двох жінок і еякуляції на партнерку.

У свою чергу, жінки найчастіше фантазують про секс у романтичному місці, статевий акт у незвичному місці і, також, як і чоловіки, про оральний секс. Крім того, представниці прекрасної статі мріють про взаємну мастурбацію.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: