Дослідження пролило світло на зв'язок між кредитним рейтингом і тривалістю відносин

0 коментувати
Вчені знайшли зв'язок між кредитами і тривалістю відносин
© Pixabay

Вчені знайшли зв'язок між кредитами і тривалістю відносин

Дослідження показало, як кредити впливають на романтичні відносини

Індивідуальний кредитний рейтинг - це показник фінансової стабільності людини, що впливає на працевлаштування, довіру банків, авторитет у суспільстві. New York Post опублікував результати дослідження, в якому аналізувалася зв'язок кредитної історії з тривалістю відносин.

Федеральна резервна система США, Інститут Брукінгс і Каліфорнійський університет в Лос-Анджелесі вивчили фінансові звички і особисте життя близько 12 мільйонів споживачів. Експерти прийшли до висновку, що кредитні рейтинги людини і його другої половинки можуть передбачити, як довго триватимуть їх відносини.

Чим вищий кредитний рейтинг людини, тим менша ймовірність того, що він розлучиться зі своїм партнером, стверджують автори дослідження. У свою чергу, пари з низькими кредитними балами, навпаки, схильні до ризику майбутнього розриву відносин:

«Пари з самими низькими кредитними балами схильні до расставаниям в 2-3 рази більше, ніж пари з високим показником», - кажуть фахівці.

Вся справа в загальній благонадійності, стверджують експерти. Їм вдалося визначити, що надійність і відповідальність людини при здійсненні кредитних операцій прямо пропорційна його стабільності у відносинах з другою половинкою.

У ході дослідження також було виявлено, що люди з подібними кредитними рейтингами живуть довше, ніж люди із сильно відмінними показниками. Чим більше різниця між рейтингами партнерів, тим більша ймовірність розлучення.

Згідно думки експертів, самотні люди з високим кредитним показником мають на 30% більше шансів побудувати нові відносини, ніж ті, у кого низький рейтинг.

Тим, чия кредитна історія далека від ідеальної, зневірятися не варто. По-перше, є багато сімейних пар, на щастя яких кредити не вплинули. По-друге, поліпшити кредитні показники можна, погасивши всі борги і грамотно аналізуючи свої доходи, кажуть фахівці.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: