Дослідження показало відмінності реакції чоловіків і жінок на сімейні проблеми

0 коментувати
Чоловіки і жінки по-різному реагують на проблеми
© Pixabay

Чоловіки і жінки по-різному реагують на проблеми

Вчені виявили, що чоловіки і жінки по-різному реагують на сімейні проблеми

У дослідженні Мічиганського університету взяли участь 722 пари , які прожили у шлюбі в середньому 39 років, повідомляє Daily Mail. Їх попросили розповісти про свій досвід вирішення сімейних проблем. У ході опитування з'ясувалося, що чоловіки засмучувалися, коли отримували або надавали високий рівень підтримки.

«Коли чоловік максимально підтримує свою дружину, він відчуває розчарування, оскільки міг би витрачати свою енергію на більш важливі речі. А якщо чоловікові за 60 років, надмірна підтримка може змусити його думати, що дружина в ньому сумнівається», - пояснює автор дослідження, професор соціології Дебора Карр.

Зокрема, вченим вдалося з'ясувати, що в тривалому шлюбі жінки переживають смуток і неспокій, в той час, як чоловіки схильні лише до розчарування.

Вона також стверджує, що стикаючись з проблемами, чоловіки не бажають про них говорити чи довго обдумувати. За її словами, вони не схильні показувати свою вразливість, в той час як жінки відчувають себе комфортно, висловлюючи свої емоції. Оскільки жінка вважає себе відповідальною за «погоду в домі», вона завжди обдумує проблеми і з задоволенням обговорює їх. У свою чергу чоловіки в ході дослідження продемонстрували негативну реакцію на обговорення проблем.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: