Автоконцерн Porsche опублікував нові подробиці про Mission E

1 коментувати
В масове виробництво Porsche Mission E надійде в найближчі п'ять років
© Porsche

В масове виробництво Porsche Mission E надійде в найближчі п'ять років

Автоконцерн Porsche пролив світло на інноваційні характеристики концепт-кара Mission E

Автомобіль голосно заявив про себе ще у вересні цього року, під час виставки на Франкфуртському автосалоні, повідомляє Tech Insider. Нещодавно інженери заявили, що Mission E надійде в масове виробництво протягом п'яти років.
Футуристичний дизайн електро-кару Porsche, який вже встиг знайти своїх фанатів, доповнено безліччю технічних інновацій. Якщо детально вдивитися в екстер'єр автомобіля, то можна помітити, що відсутні бокові дзеркала. Замість них встановлені камери, які знімають все, що відбувається навколо машини, і виводять зображення на екран в нижньому куті лобового скла.
Біля водія встановлено OLED дисплей, на якому відображається інформація про автомобіль: швидкість, рівень заряду, температура повітря та інше. Дисплей рухається разом з водійським сидінням, тож його положення завжди буде зручним будь-якому водієві. Так само, у дисплей вбудована камера, яка відстежує погляд водія. Це дозволяє керувати деякими налаштуваннями на моніторі за допомогою погляду. Однак, щоб підтвердити свій вибір, водій повинен скористатися кнопкою на рульовому колесі.
Центральна консоль має сенсорний дисплей. З його допомогою можна управляти аудіосистемою або клімат-контролем. Не менш цікаве рішення, до якого вдалися інженери — це голографічний дисплей. Його розташували по центру приборної панелі, а управління здійснюється за допомогою жестів.

ВІДЕО


Автомобіль голосно заявив про себе ще у вересні цього року, під час виставки на Франкфуртському автосалоні, повідомляє Tech Insider. Нещодавно інженери заявили, що Mission E надійде в масове виробництво протягом п'яти років.

Футуристичний дизайн електро-кару Porsche, який вже встиг знайти своїх фанатів, доповнено безліччю технічних інновацій.

Якщо детально вдивитися в екстер'єр автомобіля, то можна помітити, що відсутні бічні дзеркала. Замість них встановлені камери, які знімають все, що відбувається навколо машини, і виводять зображення на екран в нижньому куті лобового скла.

Біля водія встановлено OLED дисплей, на якому відображається інформація про автомобілі: швидкість, рівень заряду, температура повітря та інше. Дисплей рухається разом з водійським сидінням, так що його положення завжди буде зручним будь-якому водієві. Так само, дисплей вбудована камера, яка відстежує погляд водія. Це дозволяє керувати деякими настройками на моніторі за допомогою погляду. Однак, щоб підтвердити свій вибір, водій повинен скористатися кнопкою на рульовому колесі.

Центральна консоль має сенсорний дисплей. З його допомогою можна управляти аудіосистемою або клімат-контролем. Не менш цікаве рішення, до якого вдалися інженери — це голографічний дисплей. Його розташували по центру приладової панелі, а управління здійснюється за допомогою жестів.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

LOL ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: