«З нею Вам не страшний жоден патруль». Українці почали здавати собак в оренду — так можна легально перебувати на вулиці

6 квітня 2020, 14:28

Сьогодні в Україні набуває чинності посилений варіант карантину — і тепер власники собак пропонують взяти їх вихованців в оренду, щоб мати можливість легально прогулятися по парку.

6 квітня в Україні почався посилений режим карантину - влада просить людей виходити з дому тільки в разі крайньої необхідності.

Серед найбільш обговорюваних нововведень - заборона на відвідування парків і скверів. Туди можна зайти тільки за службовою необхідністю або якщо ви вигулюєте собаку. І заповзятливі українці вже цим користуються.

Відео дня

Ринок поки не усталений, тому розкид цін поки величезний - від 100 гривень до 100 доларів на годину.

скріншот
Фото: скріншот

«Здамо в оренду елітну собаку породи шиба іну (сіба іну), дівчинка, два роки. З нею Вам не страшний жоден патруль. Прогулянки тільки по Познякам, 100$ годину або 500$ 8 годин".

скріншот
Фото: скріншот

«Цікава і кумедна прогулянка з хорошим хлопчиком. Вранці, вдень і ввечері. Якщо ви втомилися весь час сидіти вдома на карантині, а вийти погуляти немає можливості, приїжджайте до нас - у нас є те, що вам потрібно. Мопсик завжди любить погуляти і погратися, він дуже доброзичливий, хороший і ласкавий».

скріншот
Фото: скріншот

«Надаю собак в оренду, для прогулянок у парку, прогулянка тільки разом з господарем 150 грн за годину. Якщо давно мріяли про собаку, є можливість відчути себе господарем».

скріншот
Фото: скріншот

«Здам собаку на час карантину для уникнення штрафу за недотримання карантину».

скріншот
Фото: скріншот

«Відкриті для вигулу, фото і гарного настрою прекрасні собачки з гіпоалергенною шерстю, виховані, розумні) Справжні компаньйони, які люблять людей і маленьких діток».

Показати ще новини
Радіо NV
X