Чоловік втратив понад 50 млн євро в біткоїнах. Господар орендованої квартири вирішив прибрати вдома — і викинув коди доступу

24 лютого 2020, 17:14

Ірландець Кліфтон Коллінз втратив доступ до своїх акаунтів, на яких зберігалися біткоіни, загальна вартість яких перевищує 50 мільйонів євро. Їх викинув господар квартири, який вирішив прибрати вдома.

Чоловік жив на знімних квартирах, в яких вирощував марихуану і продавав в Дубліні. Ще в 2011-2012 роках Коллінз вирішив вкласти гроші в біткоіни, коли вони коштували від 2 до 10 євро.

Відео дня

До 2017 року у нього на рахунку було більше 6 тис. біткоінів - зараз це майже 54 млн. євро.

Коллінз злякався, що така сума на одному акаунті буде ласим шматочком для хакерів, а тому розкидав їх на 12 нових акаунтів, пише Irish Times.

Для доступу до кожного аккаунту необхідний код доступу - їх він надрукував на листочках, які заховав у коробці для вудки.

У 2017 його заарештували, а, коли він вийшов, записки пропали. Коллінз стверджує, що його будинок зламали відразу після арешту, хоча насправді все може бути набагато прозаїчніше - господар квартири просто викинув речі чоловіка після того, як він з'їхав з квартири. Саме цієї версії дотримується поліція.

Працівники звалища підтвердили, що бачили розібрані рибальські снасті і розповіли, що їх давно відвезли на переробку.

Показати ще новини
Радіо NV
X