Кочівник, дитя вулиць і корпорат. Всі обговорюють Cyberpunk 2077 — і не дарма, адже гра вже подарувала світу нові меми

14 грудня 2020, 13:29

Cyberpunk 2077 вийшла зовсім нещодавно, а її вже активно обговорюють у всьому інтернеті. Крім того гра вже подарувала світові нові меми.

На самому початку гравець може вибрати передісторію головного героя — Кочівник (Nomad), Дитя Вулиць (Street Kid) і Корпорат (Corpo). Кожна з ролей по-своєму впливає на сюжет, відкриває доступ до різних діалогів і навіть до можливостей відносин з різними персонажами гри.

Відео дня

скріншот з гри
Фото: скріншот з гри

Якщо пояснювати коротко, то кочівник — це герой, який виріс за межами міста, і приїхав підкорити його; дитя вулиць — персонаж виріс «на дні» міста і розуміє, що і як в ньому працює; корпорат — герой, який працював в одній з могутніх корпорацій і завдяки цьому знає про велику кількість підводних каменів.

Вона: Напевно він думає про інших дівчат... Він: Кочівник, Дитя вулиць або Корпорат? (Фото: theneonarcadena / twitter)
Вона: Напевно він думає про інших дівчат... Він: Кочівник, Дитя вулиць або Корпорат? / Фото: theneonarcadena / twitter

Вікно вибору передісторії стало відмінним шаблоном для мемів, адже на три «історії» можна розкласти практично будь-яку людину — особливо акторів.

catchymemes
Фото: catchymemes
1
Фото: 1
1
Фото: 1
1
Фото: 1
1
Фото: 1
1
Фото: 1

У перші дні гравці зіткнулися з величезною кількістю багів — особливо на PS4 і XBox One. Машини могли виникати з повітря і їздити не по дорозі, особи деяких персонажів ставали суцільним милом, квести не закінчувалися, ШІ міг зависнути в будь-який момент, а персонаж Кіану Рівза — Джонні Сільверхед — курив сигарету, яка висіла в повітрі.

Розробники Кіберпанку дивляться, як люди платять по 60 доларів, щоб пограти в гру з 19 FPS на PS4 або XBox One

Бонус — Кіберпанк в реальному житті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X