Британський актор підібрав кішку під час карантину. Тепер вона повністю захопила його Інстаграм — фото

7 грудня 2020, 15:32

Британський актор і комік Рікі Джервайс під час карантину взяв кішку з притулку для тварин. І полюбив її настільки, що тепер весь його Інстаграм в ній.

Джервайс і його дружина Джейн пережили смерть свого 16-річного кота Оллі на початку карантину — ще в березні. Родина була «повністю знищена» цією подією, пише Bored Panda.

Відео дня

Тому згодом вони вирішили спробувати допомагати тваринам, які мають потребу в цьому, і брати їх під тимчасову опіку. Одна з таких опік закінчилася тим, що кішка залишилася в їхньому будинку назавжди.

В описі цієї фотографії Ріки розповів, що вони «Взяли це малятко під тимчасову опіку, поки вона не знайде свій справжній дім».

Малятку пощастило і довго шукати не довелося.

«Коротка інформація про кішку, яку ми взяли під тимчасову опіку: вона весь час сідає мені на коліна і дивиться на мене. Ми її залишаємо», — написав Джервайс.

І понеслося.

Малюка назвали Солоний Огірок. Актор настільки прив’язався до кішки, що тепер практично весь його Інстаграм присвячено їй.

скріншот / rickygervais / instagram
Фото: скріншот / rickygervais / instagram

Ми провели ретельне розслідування — після появи Солоного Огірка 73 фотографії і відео були присвячені їй і всього 17 були про щось інше них 5 — це різні варіації ось цієї фотографії).

Показати ще новини
Радіо NV
X