Майк Тайсон і Нік Вуйчіч дякують Шарію за його роботу. Але дещо пішло не так — блогер купив їхні відео і «забув» вказати про це

22 квітня 2020, 17:56
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Блогер Анатолій Шарій вирішив похвалитися тим, що йому записали відео з подяками легендарний боксер Майк Тайсон і мотиваційний тренер Нік Вуйчіч. Він забув похвалитися тим, що купив ці відео.

Шарій опублікував відео, на яких Тайсон і Вуйчіч говорять про те, який він «крутий і безстрашний блогер», а також як він «надихає людей». Не забув Анатолій і подякувати відомим особистостям за підтримку.

Відео дня

Єдине, що він забув — це вказати, що він купив ці відео на сервісі Cameo, де різні відомі особистості за певну суму записують короткі відеопривітання і відеозвернення — потрібно лише заплатити і вказати, кому і що сказати.

Відео від Майка Тайсона коштує 500 доларів. Від Ніка Вуйчіча — 149 доларів.

Блогер Сергій Стерненко вирішив купити за 25 доларів «привітання» для Шарія від актора Вільфа Сколдінга, який грав Рейгара Таргаріена в 7 сезону Ігри Престолів.

Сколдінг привітав Шарія з «найбільшим досягненням в житті» — блогер «став» найкращим працівників місяця в Макдоналдсі. Також Сколдінг запропонував Шарію повернутися в Україну.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X