«Це як медитація». Як продавчиня у нічному кіоску Києва поєднує роботу й уроки гри на скрипці - відео

17 лютого 2021, 11:56

Киянка Юлія знайшла стару скрипку своєї мами і вирішила навчитися грати. Тепер вона поєднує роботу в нічному кіоску в одному зі спальних районів Києва з уроками гри на інструменті.

Одного разу Юлія полізла на горище на дачі і знайшла стару скрипку. Потім вона згадала, що в юності її мама грала на інструменті. На згадку про матір, киянка вирішила відремонтувати скрипку. Через два тижні та була готова, а Юлія почала свої уроки музики.

Відео дня

«Я займаюся вже півроку. Якщо займатися по дві-три години в день, то завжди щось вийде. А якщо не виходить, раджу займатися по чотири години», – розповідає Юлія.

Під час уроку у віконце кіоску стукають покупці, продавчиня береться за роботу, бажає гарного настрою і знову сідає за інструмент. Каже, що працює тут тому, що платять стабільно.

Люди на вулиці не чують гри Юлії, але періодично приходять жінки, які розповідають дітям про продавчиню, щоб мотивувати вчитися музиці. Іноді перехожі просто спостерігають, як Юлія грає за вікном.

«Це як медитація. Іноді ти настільки в музиці ... Коли граєш в оточенні тістечок, настрій відразу хороший. Ніхто не почує, якщо я зроблю помилку. Поки не можу сказати точно, але, може, через рік я вас здивую, зіграю Вівальді », – говорить Юлія.

Показати ще новини
Радіо NV
X