Укравтодор офіційно звернувся до Кличка з пропозицією взяти на баланс Подільсько-Воскресенський міст

24 лютого 2021, 12:34

22 лютого голова Укравтодору Олександр Кубрак сказав, що готовий добудувати Подільсько-Воскресенський міст, якщо буде прийнято політичне рішення. Тепер Укравтодор офіційно запропонував це Київській міській державній адміністрації.

Укравтодор офіційно звернувся до голови КМДА Віталія Кличка з пропозицією взяти на баланс недобудований Подільсько-Воскресенський міст для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію. Про це повідомили НВ в Укравтодорі.

Відео дня

Держкомпанія готова взяти на баланс весь ансамбль, включно зі з'їздами і розв'язками, провести коригування проєкту, експертизу і почати роботи.

«Якщо для КМДА Подільсько-Воскресенський перехід є унікальним складним об’єктом, то для Укравтодору це стане одним із подібних мостів, котрі ремонтуються та будуються за Національною програмою відновлення мостів», – зазначив глава Укравтодору Олександр Кубрак.

Він додав, що держкомпанія має напрацьовані алгоритми роботи з такими конструкціями, у них є кваліфікована команда, яка керує десятками таких проєктів.

Влада Києва планує відкрити Подільсько-Воскресенський міст зі з'їздом на Троєщину до літа 2021 року. Проєкт мосту був затверджений КМДА у 1993 році. Того ж року почалося будівництво, яке було припинено через відсутність фінансування. Міст почали зводити у 2003 році, в червні 2020 року розпочався монтаж 64 вант, на яких буде підвішений основний проліт мосту через Дніпро. Подільсько-Воскресенський міст повинен з'єднати Поділ з Воскресенкою і Райдужним масивом.

Показати ще новини
Радіо NV
X