Відстрочка в півтора року. Метро на Виноградар не встигнуть побудувати цього року

6 вересня 2021, 13:01

Компанія Київметробуд, генеральний підрядник будівництва метро на Виноградар, просить перенести термін закінчення першої черги будівництва на 2023 рік.

Компанія звернулася з позовом до Господарського суду Києва і просить підприємство Київський метрополітен змінити терміни будівництва з 26 листопада 2021 року на 12 травня 2023 року. Суд прийняв позов і відкрив справу.

Відео дня

«Підрядник розпочинає виконання будівельних робіт після підписання Договору з наступного дня після отримання письмового повідомлення від Замовника про початок виконання робіт і завершує та передає готовий об`єкт Замовнику – 12.05.2023 року, за умови доведення відповідних цільових бюджетних призначень», – йдеться в першому пункті.

Згідно з чинним договором, перша черга Сирецько-Печерської лінії метрополітену має бути відкрита 21 листопада 2021 року. У неї входять дві нові станції – Мостицька та Проспект Правди, які стануть першими на шляху до житлового масиву Виноградар. У червні цього року мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що в 2021 році буде відкрита мінімум одна з них.

Тунелі почали будувати минулого року. У вересні 2018 року був опублікований тендер на будівництво Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції Сирець на житловий масив Виноградар з електродепо, двома станціями (Мостицька та Проспект Правди) і ділянкою вилочного відгалуження в бік станції Виноградар (перша черга будівництва). У листопаді було підписано договір з публічним акціонерним товариством Київметробуд на 5,98 мільярда гривень.

14 червня Кличко підписав розпорядження і направив на продовження Сирецько-Печерської лінії і будівництво Подільсько-Воскресенського мосту 543 мільйони гривень.

Показати ще новини
Радіо NV
X