У Києві почали підготовку до будівництва метро на Троєщину — планують шість нових станцій

6 жовтня 2021, 12:26

У Києві почали підготовчі роботи до будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро, яку також називають метро на Троєщину.

Роботи передбачені розпорядженням Київської міської державної адміністрації, яке підписали 5 жовтня.

За словами заступника голови КМДА Олександра Густєлєва , будувати нову, четверту, лінію метро будуть в кілька етапів. Під час першого працюватимуть над ділянкою від станції Глибочицька до станції Райдужна.

Відео дня

Зараз проводять роботи з будівництва станцій метро на нижньому ярусі Подільсько-Воскресенського мосту, а також на лівому березі, де метро піде під землю.

«Також вже будують два тунелі для майбутньої станції Райдужна. У 2021 році комунальному підприємству Київський метрополітен як замовнику проєктування і будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро передбачено фінансування в обсязі 30 млн грн. Перша ділянка включатиме шість станцій», – зазначив Олександр Густєлєв.

Ось, які станції планують на новій лінії:

  • Глибочицька  пересадкою на станцію метро Лук'янівська);
  • Подільська  пересадкою на станцію метро Тараса Шевченка);
  • Суднобудівна;
  • Труханів острів;
  • Затока Десенка;
  • Райдужна.

Подільсько-Воскресенська лінія метрополітену від Кільцевої дороги на житловий масив Вигурівщина-Троєщина має доповнити схему метро. У перспективі передбачено пересадкові вузли зі станціями Вокзальна, Лук'янівська і Тараса Шевченка.

Показати ще новини
Радіо NV
X