«Ломилися здорові люди». Інфекційне відділення Олександрівської лікарні Києва охороняє Нацгвардія

20 березня 2020, 08:58

Інфекційне відділення Олександрівської лікарні Києва, куди привозять пацієнтів з підозрою на коронавірус, охороняють військовослужбовці Нацгвардії.

Про це лікар-інфекціоніст, член оперативного штабу із запобігання поширенню коронавірусної ініфекціі Ольга Голубовська в ефірі програми Право на владу на телеканалі 1+1.

Відео дня

"На вихідні були невимовні події, коли здорові люди ломилися в інфекційне відділення, щоб пройти тестування на коронавірус. Там лежать хворі люди з менінгококовою інфекцією, з грипом. І люди не бояться йти в осередок, але бояться здорових громадян, а бояться здорових громадян Китаю , які привезли кудись там на нашу територію», - розповіла вона.

За словами Голубовської, відділення вже працює спокійніше, зараз в Олександрівській лікарні чергує Нацгвардія.

Лікар-інфекціоніст підкреслила, що "всіх протестувати неможливо".

"Всіх протестувати неможливо, цього ніхто не може собі дозволити, навіть система охорони здоров'я США. Але, звичайно, у нас буде розширення доступу до тестування", - додала Голубовська.

Станом на ранок п'ятниці, 20 березня, в Україні підтверджено 26 випадків захворювання COVID-19: в Чернівецькій області - п'ятнадцять, в Житомирській - два, в Київській області - два (18 березеня стало відомо, що один з них - це нардеп Сергій Шахов ), в Києві - три, в Донецькій області - один, в Дніпропетровській області - два, в Івано-Франківській - один.

Три випадки - летальні.

В Україні до 3 квітня ввели загальнонаціональний карантин. Низка міст закрила всі місця масового відвідування, крім аптек, магазинів та АЗС.

Що відомо про режим карантину і роботу транспорту:

Показати ще новини
Радіо НВ
X