Яким буде кінотеатр Краків на Русанівці після реконструкції

25 вересня 2020, 10:53

На Русанівці в Києві ремонтують кінотеатр Краків. Тепер там буде культурний центр і концертно-театральний хаб.

Вечірній Київ показав, як буде виглядати культурний центр Кракова.

Будівельники працюють на об'єкті з березня цього року.

Вечірній Київ
Фото: Вечірній Київ

«За цей час будівельники завершили демонтаж стін, вивезли гори сміття. Також почали монтувати кімнати, які заплановані проєктом. Повністю облаштували підвал. Вже проклали електропроводку, а зараз завершують штукатурні роботи і працюють над фасадом будинку», - розповіла в.о. директора Кракова Оксана Абрашекова.

Відео дня

На першому поверсі буде розміщена гардеробна, каса, мала сцена, гримерки, вбиральні, хореографічний зал і кабінет директора. Також в Кракові буде великий зал на 500 людей.

Вечірній Київ
Фото: Вечірній Київ

На другому поверсі передбачена ще одина зала для репетицій, кав'ярня і велике фойє. Там проводитимуть майстер-класи та зустрічі джаз-клубу, який створили при центрі ще до капремонту.

«Спеціально для джазового клубу на другому поверсі Центру встановимо коктейльні столики – цього вимагає формат клубу. На цьому поверсі, окрім репетиційної зали, також будуть кімнати, з яких контролюватимуть освітлення під час вистав та звук. Є ще також третій поверх – там будуть кабінети бухгалтерів, технічні кімнати», - розповіла в.о. директора Центру.

Вечірній Київ
Фото: Вечірній Київ

Приміщення в підвалі переробили під студії звукозапису і конференц-зал. До Кракова хочуть повернути кінофестивалі і таким чином повернути культурному центру колишню славу.

«Краків» буде не лише культурним центром, а й соціальним. Загалом у великій залі передбачили 20 місць для людей з інвалідністю. У нас будуть пандуси та окремий в’їзд у велику залу, спеціальні туалети, а також ліфт», - каже Оксана Абрашекова.

Вечірній Київ
Фото: Вечірній Київ

Відкрити Краків планують в травні - червні 2021 року. На перших етапах культурний центр буде працювати за рахунок міста, але потім повинен вийти на самоокупність. Для цього будуть здавати в оренду приміщення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X