Потрібен ще мільярд гривень. Дарницький міст у Києві планують добудувати до кінця 2022 року

13 вересня 2021, 14:09

На минулому тижні визначили переможця тендера на добудову Дарницького моста в Києві, ним стала компанія Спільне українсько-німецьке підприємство Автострада, яка має завершити будівництво за 1,15 мільярда гривень.

Компанія повинна закінчити будівництво Дарницького залізнично-автомобільного мосту на ж/д ділянці Київ-Московський-Дарниця і всі заїзди на нього до 31 грудня 2022 року. Про це йдеться в тендері на сайті Prozorro.

Відео дня

Компанія гарантує якість покриття на 10 років.

Крім компанії Автострада, в тендері брало участь ТОВ Автомагістраль-Південь, яка пропонувала добудувати міст на три тисячі гривень дорожче. До кінця 2017 бенефіціаром Автостради був німець Цахаріас Вальтер, а зараз через холдинг MC Capital вона належить Максиму Шкілю. Раніше він був помічником нардепа Партії регіонів.

Дарницький міст почали будувати в 2004 році. На лівому березі він веде до розв'язки на Дніпровській набережній, включно з дорогою вздовж ж/д шляхів через Харківський шляхопровід у напрямку станції Дарниця. На правому березі заїзди виходять на Наддніпрянське шосе. Автомобільні заїзди на лівому березі все ще не побудовані, хоча об'єкт частково відкрили в 2011 році. Більше 10 років міст стоїть недобудований.

Показати ще новини
Радіо NV
X