Подільсько-Воскресенський міст: один із заїздів планують добудувати до кінця весни цього року

19 березня 2021, 15:45

До кінця весни планують завершити будівництво заїзду на Подільсько-Воскресенський міст через Дніпро у Києві з вулиці Верхній Вал.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Виконано вже великий обсяг робіт. Ми вийшли на фінальну стадію будівництва. У кінці весни буде готовий заїзд на Подільсько-Воскресенський міст з Верхнього Валу. Там сьогодні вручну перекладають електричні кабелі та мережі комунікацій. У даному місці це – практично ювеліра робота », – сказав Кличко.

Відео дня

Зараз продовжують монтаж шумозахисних і бар'єрних огороджень на об'єкті, будівництво тунелів метрополітену і насипу під конструкції метро, і дорожнє покриття на території Русанівських садів. Скоро почнуть демонтаж тимчасових опор.

У лютому Віталій Кличко заявив, що Подільсько-Воскресенський міст зі з'їздом на Троєщину планують відкрити до літа 2021 року.

24 лютого Укравтодор офіційно звернувся до Віталія Кличка з пропозицією взяти на баланс недобудований Подільсько-Воскресенський міст для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію. Держкомпанія готова взяти на баланс весь ансамбль, включно зі з'їздами і розв'язками, провести коригування проєкту, експертизу і почати роботи.

Мер Києва виступив проти цієї ідеї, зазначивши, що передача Подільсько-Воскресенського мостового переходу на баланс Укравтодору «значно відстрочить добудову мостового переходу, оскільки потрібно пройти через бюрократичні процедури".

Показати ще новини
Радіо NV
X