Спортсменка з Дніпропетровщини здобула бронзу на етапі Кубка світу з академічного веслування

30 травня, 14:25
Веслування (Фото:Дніпропетровська ОВА)

Спортсменка з Дніпропетровщини Анастасія Коженкова виборола бронзу на етапі Кубка світу з академічного веслування. Медаль взяла у складі української команди — разом з трьома дівчатами.

Про це у понеділок, 30 травня, повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Війна Росії проти України — головні події 30 травня

У змаганнях беруть участь двадцять країн. України представляють 14 учасників.

Попереду у веслувальників ще два етапи. Переможців Кубка світу визначать у липні — за сумою набраних балів.

Спортсменка з Дніпропетровщини Анастасія Бризгіна отримала срібло на змаганнях з легкої атлетики XXXI Reunion internacional ciudad de valladolid, які проходять в Іспанії.

Дніпровський легкоатлет Михайло Кохан посів перше місце на турнірі Championnat de France des clubs. 21-річний спортсмен переміг у метанні молотом з результатом 76,30 метрів.

Редактор: Яна Стойкова