У Кривому Розі втретє за тиждень замінували усі школи міста. Учнів відправили на дистанційку

24 січня, 09:46
Криворізька загальноосвітня школа № 15 після повідомлення про мінування. (Фото:nv.ua)

Криворізька загальноосвітня школа № 15 після повідомлення про мінування. (Фото:nv.ua)

Сьогодні вранці, 24 січня, всі школи міста знову замінували невідомий телефонний терорист. Навчальний процес зірвано, дітей переведено на дистанційне навчання.

Про це НВ Дніпро стало відомо з місця подій та від персоналу криворізьких шкіл. Повідомлення про «мінування», які і в попередніх випадках, надійшло до місцевого відділу СБУ. Вже традиційно школи міста перевіряють відділи поліції з вибухотехніками та кінологами.

Відео дня

Після двох замінувань 18 та 19 січня від імені працівників російських та білоруських спецслужб, освітній процес в школах Кривого Рогу був переведений на дистанційне навчання. У п’ятницю, 21 січня, правоохоронці повідомили про затримання студента, який замінував коледж. Але з початком тижня телефонний тероризм у місті продовжився. Що, неабияк порадувало місцевих школярів, які розповіли НВ Дніпро, що вони задоволені відміною навчання.

Залізничний вокзал Червона (Фото: НВ Дніпро)
Залізничний вокзал Червона / Фото: НВ Дніпро

22 січня о 22.50 до правоохоронців надійшло повідомлення про мінування Криворізького міжнародного аеропорту. А вчора ввечері, 23 січня, біля 16.30−18.00 були «заміновані» усі залізничні вокзали міста — Кривий Ріг-Головний, станції Рокувата та Червона, а також повтор — місцевий аеропорт. Перевірки вокзалів та аеропорту правоохоронцями закладеної вибухівки не виявили. Про це НВ Дніпро повідомили очевидці подій та пресслужба Криворізького відділу ДСНС у Дніпропетровській області.

Редактор: Андрій Ройко
Показати ще новини
Радіо НВ
X