Жах на крилах ночі. Warner Bros показала новий автомобіль Бетмена

22 червня 2016, 13:56
Студія Warner Bros. представила новий бетмобіль, який з'явиться на великих екранах у майбутньому фільмі Ліга справедливості

Не далі, як у березні цього року глядачі могли бачити останню версію бетмобіля у фільмі Бетмен проти Супермена. Однак до виходу нової картини за мотивами комікс-всесвіту DC Comics Ліга справедливості авто людини-летючої миші зазнає оновлення. За словами дизайнера Патріка Татопулоса, новий бетмобіль буде ще більш грізним, ніж попередня версія.

Відео дня

"У нього будуть ракетні установки, будуть гармати і кулемети", - розповідає Татопулос.

Бетмобіль стане не єдиним транспортним засобом, представленим у Лізі справедливості. Крім нього в картині засвітиться Nightcrawler. За словами продюсера Дебори Снайдер, ця машина буде призначена для переміщення по секретному тунелю, що з'єднує Готем і Метрополіс – два основні міста комікс-всесвіту DC.Крім фото бетмобіля також був опублікований синопсис нового фільму: "Рухомий відродженою вірою в людство і натхненний жертвою Супермена, Брюс Уейн об'єднується з новим союзником Діаною Прінс, щоб зіткнутися з небезпечним супротивником. Разом Бетмен і Диво-Жінка збирають команду металюдей, щоб гуртом протистояти загрозі. І хоча збирається небачена команда героїв, що включає Бетмена, Диво-Жінку, Аквамена, Кіборга і Флеша, можливо, вже занадто пізно рятувати планету від нападу катастрофічних масштабів".

Ліга справедливості вийде на великі екрани в листопаді наступного року.

Показати ще новини
Радіо NV
X