Здався. Ілон Маск планує впровадити штучний інтелект в автопілот Tesla

11 грудня 2017, 11:09
Глава Tesla Ілон Маск під час конференції з нейронних обчислень і машинного навчання в Каліфорнії підтвердив, що його компанія проектує власні процесори штучного інтелекту

Таким чином, компанія Маска готова працювати з нейромережами, про небезпеку яких сам Маск попереджав ще недавно, пише The Verge.

"Я хочу, щоб ви мене правильно зрозуміли: компанія Tesla дуже серйозно ставиться до питання штучного інтелекту. Причому не тільки в плані розробки програмного забезпечення, а й у сфері створення заліза. В даний момент Джим працює над спеціалізованим обладнанням, яке, як нам здається, буде кращим у всьому світі на момент його виходу", - заявив Маск про нові розробки.

Відео дня

Глава Tesla мав на увазі інженера компанії Джима Келлера, який раніше розробляв процесори для AMD і Apple. У 2016 році Келлер очолив відділ розробки автопілота в Tesla.

Зараз компанія використовує графічні процесори NVIDIA для забезпечення функціональних можливостей самостійного управління в своїх електромобілях.

Журналісти зазначають, що випуск власних чіпів штучного інтелекту може дозволити компанії швидше досягти своїх цілей щодо впровадження повністю самостійних транспортних засобів. На конференції в Каліфорнії Ілон Маск знову підтвердив амбітні плани з випуску самоврядних автомобілів з найвищим рівнем автономності Level 5 протягом двох років. Опитані The Verge експерти вважають, що ці терміни нереалістичні.

Раніше НВ повідомляло, що Ілон Маск описав штучний інтелект як "найбільший ризик для цивілізації ". Більш того, Маск закликав уряд втрутитися і обмежити дослідження в галузі штучного інтелекту.

Показати ще новини
Радіо НВ
X