З’явилися шпигунські фото нового BMW 5 серії - якою буде новинка

22 листопада, 15:41
Шпигунські фото нового BMW 5 (Фото:wilcoblok/Unsplash)

Шпигунські фото нового BMW 5 (Фото:wilcoblok/Unsplash)

У мережі з’явилися шпигунські фото нового BMW 5 серії, що відкриває нам завісу на спортивний седан, ще старту виробництва влітку 2023 року.

Свіжі шпигунські знімки з Нюрбургрингу, зроблені конкурентом Mercedes E-Class, показують, що виробники перестрахуватимуться із зовнішнім виглядом у своїй 5-й серії.

Якщо ви стурбовані тим, що наступне покоління 5-ї серії буде наслідувати той же суперечливий стиль, що і 7-а серія, BMW ясно дав зрозуміти, що поляризаційна передня панель, також прийнята в оновлених X7 і XM, не буде просочуватися в модельний ряд.

Відео дня

Прототип, здавалося, мав усі серійні панелі кузова на місці, а також остаточні фари та задні ліхтарі. Він справляє враження модернізованого E60 з витриманими дверними ручками врівень і ширшими ліхтарями ззаду.

Можливо, інженери тестували підвіску прототипу, оскільки 5-а серія одова назва G60) їхала незвичайно низько. Це безумовно не був i5, оскільки він мав номерний знак, що закінчується на «E», і наклейки на корпусі, що позначають його електричну природу.

При цьому версія з нульовим рівнем викидів буде виглядати практично ідентично за використання тієї ж платформи CLAR. Ця стратегія вже застосовується для 7-ї серії / i7, а також для седана 3-ї серії / i3 (Тільки для Китаю) і двох пар кросоверів - X1 / iX1 і X3 / iX3.

На одному зі шпигунських знімків показана задня частина операційної системи 8 з розташованими поруч екранами. Останній iDrive також запланований для X5/X6 LCI, який з'явиться у 2023 році, і має поєднувати 12,3-дюймову комбінацію приладів із 14,9-дюймовим сенсорним екраном. Перехід на екранний інтер'єр відбуватиметься за рахунок традиційного розподільчого пристрою. Отже, доступ до налаштувань клімату здійснюватиметься з центрального дисплея.

Оновлена 5-а серія має з'явитися у перші місяці наступного року.

Редактор: Олена Басараб
Показати ще новини
Радіо НВ
X